Latvijā tapušo komēdiju “Svingeri” nepilna mēneša laikā ir noskatījušies vairāk nekā 50 000 skatītāju, informēja “UzKino” pārstāvji.

Filmā galvenajās mīlētāju lomās iejutušies aktieri Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris. Spēlfilmā izaicinošās lomās sevi piesaka arī jaunie talanti Kristīne Belicka un Jurijs Djakonovs. Filmā piedalās arī mūziķis Jānis Jubalts, kuram tā ir debija aktiera ampluā. Filmas režisors ir Andrejs Ēķis.

Režisors uzskata, ka uzņemt Latvijā komēdiju ir liela uzdrīkstēšanās. “Tas, ka tā pārspēs filmas “Rogue One: Zvaigžņu karu stāsts” rezultātu, man pat sapņos nerādījās. Paldies skatītājiem visā Latvijā,” teica Ēķis.

“”Svingeri” ir pirmā kinofilma Latvijā, kurā “Forum Cinemas” piedalās kā producents, un esam gandarīti par sasniegto rezultātu. Ir tapusi filma, kas ir interesanta skatītājiem visā Latvijā, un mēs priecājamies saņemt atzinīgus vārdus arī no kinoteātriem Latvijā par to, ka ir uzņemts tāds pašmāju kino, kas piepilda kinozāles, un pēc skatītāju pieprasījuma tiek plānoti arī papildu kinoseansi,” rezumē SIA “Forum Cinemas” izplatīšanas nodaļas vadītāja Ilze Roķe.

Filma kinoteātros visā Latvijā iznāca 2016.gada 9.decembrī.

Saistītās tēmas: filmaKinokomēdijasvingeri

youtube icon
Abonēt youtube