ASV interneta tirdzniecības kompānija “Amazon” ceturtdien paziņojusi, ka izņem no tirdzniecības kājslauķus, kuros attēlots Indijas karogs, pēc tam, kad Deli tos nosauca par aizvainojošiem un draudēja no valsts izraidīt “Amazon” ārvalstu darbiniekus.

_6c598e40-d332-11e6-a877-a82e4b02bda2

Indijas ārlietu ministre Sušma Svaradža tviterī trešdien ierakstīja, ka šādi kājslauķi, kas ir pieejami tikai “Amazon” Kanādas interneta vietnē, ir “nepieņemams” valsts karoga apvainojums, pieprasot atvainošanos.

“”Amazon” ir jāsniedz bezierunu atvainošanās. Viņiem nekavējoties ir jāatsauc visi mūsu karogu aizvainojošie produkti,” tviterī rakstīja Svaradža.

“Ja tas netiks izdarīts nekavējoties, mēs nevienam “Amazon” pārstāvim neizsniegsim Indijas vīzas,. Mēs arī anulēsim iepriekš izsniegtās vīzas,” viņa piebilda.

“Amazon” ceturtdien atbildēja, ka izņēmusi kājslauķus no tirdzniecības.

“Pēc Indijas prasības mēs izņēmām produktus no interneta vietnes,” pavēstīja kompānijas pārstāve, kas vēlējās palikt anonīma.

“Amazon” strauji augošajā Indijas tirgū ienāca 2013.gadā, solot sešu gadu laikā tur ieguldīt piecus miljardus ASV dolāru (4,8 miljardi eiro).

“Amazon” pērn piedzīvoja līdzīgas problēmas, savā ASV interneta vietnē piedāvājot kājslauķus, kuros attēlotas hinduistu dievības.

 


Foto: reuters. ritakafija

Saistītās tēmas: AmazonIndijaKājslauķis

youtube icon
Abonēt youtube