Šonakt vētra radījusi bojājumus Igaunijas prāmju operatora “Tallink Grupp” prāmja “Romantika”, kas bija ceļā no Stokholmas uz Rīgu, radara antenai un priekšējam iluminatoram, aģentūrai BNS pavēstīja kompānijā.

“Tallink” pārstāvji informēja, ka šodien apmēram plkst.3.40 prāmim “Romantika” vērtā nolauzta radara antena, kas lidojumā skāra vienu no kuģa priekšējiem iluminatoriem un salauza to. Prāmis “Romantika” šobrīd turpina ceļu uz Rīgu.

“Bojātais kuģa iluminators atrodas kuģa priekšgalā “Tango” bāra telpā uz sestā klāja, un ūdens bojājumi skāra galvenokārt tikai šo telpu. Ūdens pavisam nedaudz skāra arī atsevišķas kajītes uz piektā klāja, un pasažieriem nekavējoties tika nodrošinātas citas kajītes. Ūdens iekļūšanas kuģa telpās bija minimāla un nevienā brīdī neradīja nekādu apdraudējumu cilvēku drošībai,” skaidroja kompānijā, piebilstot, ka situācija pilnībā tiek kontrolēta, un vētras bojājumu skartā zona ir nepārtrauktā kuģa komandas stingrā uzraudzībā.

“Tallink” pārstāvji arī norādīja, ka negadījuma iemesls tiks izmeklēts.

Tāpat kompānijā piebilda, ka vakar vakarā kuģa kapteinis pārcēla prāmja atiešanas laiku no Stokholmas ostas, lai izvairītos no vētras lielākās ietekmes kuģa ceļā.

Uz kuģa šobrīd atrodas 277 pasažieri un 178 apkalpes locekļi.

Uzņēmums atvainojas visiem pasažieriem, kurus ietekmējis šis gadījums. Kuģa pienākšanas laiks Rīgas ostā tiks paziņots pēc iespējas ātrāk.

Prāmis “Romantika” ir būvēts 2002.gadā Somijā, un no 2016.gada 12.decembra tas atsāka kursēt maršrutā starp Rīgu un Stokholmu. “Romantika” spēj uzņemt līdz 2500 pasažieru.

Saistītās tēmas: PrāmisromantikaTallink

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube