Starptautiskā populārās mūzikas izpildītāju konkursa-festivāla “Aprīļa pilieni 2017” organizatori aicina konkursam pieteikties solistus, popgrupas un deju grupas, aģentūrai BNS pavēstīja populārās mūzikas izpildītāju studijas “Aprīļa pilieni” vadītāja Nijole Berezina.

Konkursa dalībniekiem līdz 3.aprīlīm jāsagatavo vienu dziesmu vai deju pēc brīvas izvēles, jānosūta Berezinai dalībnieka anketu un pavadījuma fonogrammu, kā arī jāiemaksā dalības maksa.

Dalībnieku veikumu konkursā vērtēs žūrija, kas katrā vecuma grupā piešķirts 1., 2. un 3.laureātu titulu. Žūrijas vērtēšana kritēriji ir izvēlētā priekšnesuma sarežģītības pakāpe, priekšnesuma mākslinieciskā kvalitāte, priekšnesuma tehniskais izpildījums, fonogrammas un aranžējuma kvalitāte, kā arī dalībnieku aktiermeistarība un vizuālais tēls.

Konkurss “Aprīļa pilieni 2017” norisināsies no 28.aprīļa līdz 30.aprīlim Bauskas novada Īslīces kultūras namā. 28.aprīlī norisināsies dziedātāju – solistu – konkurss, 29.aprīlī – deju grupu, popa grupu, duetu un trio konkurss, savukārt 30.aprīlī norisināsies laureātu koncerts.

Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu muzikālo spēju attīstību un radošo pašizteikšanos, popularizēt bērnu un jauniešu estrādes dziedāšanas un dejošanas skolas, veicināt Latvijā dzīvojošo cittautiešu integrāciju sabiedrībā, popularizēt Latvijas un ārvalstu komponistu skaņdarbus, kā arī sekmēt konkursa laureātu turpmāko izaugsmi, rast iespējas piedalīties starptautiskos konkursos un festivālos.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube