Šajā otrdienā, 10.janvārī, Rīgas reģiona Zemgales iecirkņa policistiem veiksmīgu operatīvo darbību rezultātā izdevās aizturēt zaglīgu kaimiņu, informē Valsts policija. 

Decembra sākumā likumsargi tika informēti, ka Āgenskalnā kādā daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī, jau kādu laiku ir atstāti dzīvnieki bez uzraudzības un ir dzirdams troksnis no dzīvokļa, jo saimniece vairākas dienas nav manīta.

Valsts policijas darbinieki un Rīgas Pašvaldības policija ieradās uz norādīto adresi. Lai par dzīvniekiem parūpētos, nācās uzlauzt durvis, kuras pēc tam tika aizzīmogotas, bet dzīvnieki nogādāti dzīvnieku patversmē.

Kad dzīvokļa īpašniece atgriezās mājās, viņa secināja, ka durvis ir tikušas uzlauztas un pēc tam – ka aizzīmogotās durvis ir tikušas atvērtas, un no viņas dzīvokļa nozagts televizors un dažādi labumi no ledusskapja. Par to dzīvokļa īpašniece paziņoja Valsts policijai.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi ievēroja nelielas ievārījuma pilītes, kuras veda no apzagtā dzīvokļa durvīm līdz kāda kaimiņa durvīm. Tādejādi noskaidrojot, ka iespējamais zaglis ir kaimiņš. Vīrietis savā dzīves vietā neatradās. Policistiem, veicot operatīvās darbības, 10.janvārī Kalnciema ielā 1980.gadā dzimušo vīrieti izdevās atrasts un aizturēts, taču notikušā apstākļus policija turpina skaidrot.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Savukārt dzīvnieku īpašniecei par dzīvnieku atstāšanu novārtā uzsākts kriminālprocess par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku.

Avots: Valsts policija 

Saistītās tēmas: notverts noziedznieksValsts Policijazapte

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube