Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) noteikusi konkursa “Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas balva 2016” nominantus trijās kategorijās, informēja asociācijas pārstāvji.

Nominācijā “Atvērtākā iestāde” balvai izvirzīts Latvijas Nacionālais arhīvs, Ventspils pašvaldības iestāde “Ventspils Digitālais centrs”, kā arī Vidzemes plānošanas reģions.

Nominācijā “Izcilākais tehnoloģiju risinājums biznesā” balvai izvirzīts SIA “Intelligent Way“, Rīgas Tehniskās universitātes Tālmācības studiju centrs, kā arī SIA “Wunderkraut Latvia“.

Tikmēr nominācijā “Būtiskākais ieguldījums tehnoloģiju popularizēšanā” nominēta Nika Aleksejeva, Uldis Bojārs, kā arī Ernests Gabrāns.

Galvenās balvas ieguvēji tiks nosaukti un apbalvoti 2017. gada 2. februārī LATA gadskārtējā konferencē “Atvērtās tehnoloģijas izaugsmei”.

LATA apvieno organizācijas un privātpersonas, tajā skaitā IT piegādātājus un lietotājus, kuri saskata ekonomiskus ieguvumus no atvērtu tehnoloģiju plašākas izmantošanas Latvijā. LATA biedri un asociētie biedri ir gatavi sniegt savu ieguldījumu, lai kopīgi veidotu labvēlīgu vidi tiem Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) lietotājiem un piegādātājiem, kuri savā darbā izmanto atvērtas tehnoloģijas, tādējādi veicinot IT vajadzībām patērējamo līdzekļu ekonomiju un to atgriešanos Latvijas tautsaimniecībā.

Saistītās tēmas: BalvasNominantiTehnoloģijas

youtube icon
Abonēt youtube