BRĪDINĀM – NEPATĪKAMI UN GRAFISKI SKATI! 

13. janvāra vakarā Liepājā, Raiņa ielā notika satiksmes negadījums, kurā autobuss uzbrauca sirmgalvim, kuru pēc tam nogādāja slimnīcā. Publiskai apskatei nonācis video, kurā skaidri redzams negadījums. Vislielāko sabiedrības sašutumu izraisīja autobusa vadītāja vienaldzīgā attieksme, kuru aprakstīja negadījuma lieciniece savā Facebook profilā. Viņa aprakstīja autobusa vadītāja vienaldzīgo attieksmi un nevēlēšanos sirmgalvim palīdzēt, aizbildinoties, ka tāpat jau cietušais ir miris.

Vēstīts, ka policijā par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība. Pateicoties tam, ka autobusi aprīkoti ar video novērošanas kamerām, pēc to ierakstiem varēs spriest par notikušo.

Komentāri 5

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
 • Maris Kepals saka:

  Esmu šokā! 4 minušu laikā neviens, pat policija nepiegāja pie cietušā! Kautvai pulsu parbaudīt! Kauns par tiem cilvēkiem kas pagāja un pabrauca vienaldzīgi garām!

 • Ilze Sirenko saka:

  Šoferi noteikti vajag saukt pie atbildības! Papildus vēl ir faktors, ka cilvēks gāja ar spieķi un balts spieķis ir vājredzīgiem vai neredzīgiem cilvēkiem! Cilvēks taču pa gabalu bija redzams un vēl ar spieķi, lai gan arī nevar īsti saprast kāds spieķis, bet tomēr!!!!! Šausmas!
  “Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) 161. punkts, kas nosaka, ka „Jebkurā gadījumā (arī ārpus gājēju pārejām) transportlīdzekļa vadītājam jāpalaiž garām neredzīgi gājēji, kas rāda signālu ar balto spieķi”. Šis noteikums attiecas uz visiem autovadītājiem — gan uz tiem, kuri tiesības kārtojuši pirms 50 gadiem, gan uz tiem, kuri to darījuši šogad.”

 • Mēs nezinām, kā paši reaģētu šādā situācija! Protams, ir viegli nosodīt autobusa šoferi par vienaldzību, bet varbūt viņš bija šoka stāvoklī, līdz ar to nespēja palīdzēt.

 • Askolds Škenders saka:

  Vispār jau pēc ieraksta redzams ka šoferis diezgan laicīgi redzēja to opi,ja protams vispār skatījās uz ceļa un bija iespēja sabremzēt laicīgi!Te izskatās ka vienkārši maucis virsū!

 • Aija Micpapa saka:

  Jaa saprotu to ka opis gaaja neatļautaa vietaa , bet paliidzeet nevis skatiities kaa cilveeks noasiņo ….Par to vien bļin vajadzetu sodiit- par vienaldziibu!!!Nesaprotu kā tā var….

youtube icon
Abonēt youtube