Tirdzniecības parkā Alfa no šodienas, 23.janvāra, sākas tautas balsojums par iemīļotāko dziesmu, kura 28. februārī saņems Zelta Mikrofonu nominācijā Alfas gada dziesma. Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons šogad notiks 21.reizi un balvas tiks pasniegtas 19 kategorijās.

“Mūziķiem pats svarīgākais ir klausītājs, tādēļ jo īpašāka ir atzinība, ko tie gūst no saviem faniem. Mums ir patiess gandarījums, ka tirdzniecības parka Alfa apmeklētājiem jau devīto gadu ir iespēja piedalīties spraigā sacensībā, kuras laikā ar savu balsi pateikt paldies Latvijas mūziķiem. Lai šis gads nes pārsteigumus un balsošana var sākties,” par tautas balsojumu stāsta t/p Alfa vadītāja Liene Apine.

Zelta Mikrofons producente Elita Mīlgrāve uzsver: “Salīdzinot iepriekšējo gadu balvu saņēmējus, ir prieks, ka tautas un žūrijas balsojumi bieži vien sakrīt. Jo laba mūzika – tā tiek novērtēta gan no ekspertu, gan ierindas klausītāja puses. Ir labi, ka mums ir šāda iespēja uzzināt, kā Zelta Mikrofons nominantus vērtē viņu cienītāji un fani. Paldies t/p Alfa par ilgstošu un draudzīgu iesaistīšanos Zelta Mikrofons rīkošanā!”

Lai nobalsotu par Alfa Gada dziesma, no 23.janvāra, iepērkoties tirdzniecības parkā Alfa, katrs pircējs saņems žetonu, kuru varēs atdot par savu mīļāko dziesmu balsošanas stendos pie informācijas centra un Rimi kasēm. Iepriekšējā gadā laurus plūca grupa Prāta Vētra ar dziesmu Ziemu apēst.

Balsojumam t/p Alfa par Alfa Gada dziesma šogad izvirzītas šādas no Zelta Mikrofonā iesniegtajām dziesmām (alfabētiskā secībā):

1. 1-2-3 – Normunds Rutulis

2. Bīstami vārdi – Dzelzs Vilks

3. Debesis iekrita Tevī – Prāta Vētra un Musiqq

4. Escape – DAGAMBA un Aminata

5. Es Tev – Otra Puse un Antra Stafecka

6. Heartbeat – Justs

7. Miglas rīts – Intars Busulis

8. Pasaule stāj – Lauris Reiniks

9. Surf – Carnival Youth

10. Tepat – Dons

Balsojums norisināsies līdz 26.februāra plkst. 22:00. Dziesma, ko pircēji atzīs par labāko, saņems 1500 eiro dāvanu, un līdzšinējos gados vairāki mūziķi, kā piemēram Prāta Vētra, nopelnīto naudu ziedojuši labdarības projektiem. Alfa Gada dziesma balsošanas rezultāti tiks paziņoti Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons ceremonijā 28.februārī Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji, bet ikviens mūzikas cienītājs to varēs vērot Kanāls 2, LNT un tiešraidē portālos skaties.lv un tvplay.lv.

Iepriekš Alfa Gada dziesma titulu ieguva šādas dziesmas: 2009. gadā Prāta Vētra ar dziesmu Ja tikai uz mani tu paskatītos; 2010. gadā Aisha ar dziesmu Lelle; 2011. gadā Prāta Vētra ar dziesmu Gara diena, 2012. gadā Musiqq ar dziesmu Angel in Disguise; 2013. gadā Prāta Vētra ar dziesmu Lantern, 2014. gadā Dons ar dziesmu Pēdējā vēstule, 2015. gadā Musiqq ar dziesmu Sekundes, un 2016. gadā Prāta Vētra ar dziesmu Ziemu apēst.

Saistītās tēmas: AlfaBalsojumsdziesmaPopulārākā

youtube icon
Abonēt youtube