Romas mērs Virdžīnijai Radži otrdien atzinusi, ka pret viņu sākta izmeklēšana par varas ļaunprātīgu izmantošanu, ieceļot sava bijušā līdzstrādnieka brāli augstā amatā pilsētas administrācijā.

Radži, kas, pārstāvēdama populistisko Pieczvaigžņu kustību (M5S), kļuvusi par pirmo sievieti Romas mēra krēslā, sociālajā tīklā “Facebook” pavēstīja, ka prokuratūra vēlas viņu nopratināt par Renato Marras iecelšanu Romas Tūrisma departamenta vadītāja amatā.

Renato Marra ir bijušā mērijas personāldaļas vadītāja Rafaeles Marras brālis.

Rafaele Marra, kas tika uzskatīts par Radži “labo roku”, decembrī tika aizturētas aizdomās par nelikumīgas atlīdzības saņemšanu kādā aizdomīgā nekustamā īpašuma darījumā.

“Es neesmu uztraukta. Es pilnībā uzticos tiesu varai, kā vienmēr,” “Facebook” paziņoja 38 gadus vecā Radži, kurai 30.janvārī būs jāsniedz liecība.

Kopš jūnija, kad Radži stājās mēra amatā, pilsētas administrāciju skāruši vairāki skandāli un pret vairākām amatpersonām sākta izmeklēšana.

Negatīvais atspoguļojums presē ir apkaunojums M5S, kas cenšas sevi pasniegt kā partiju ar ļoti augstiem ētiskajiem standartiem un apgalvo, ka tā neesot saistīta ar korumpēto eliti, kas desmitgadēm valdījusi Itālijas politikā.

 


Foto: reuters

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube