Dziesmu “Magic Years” Lauris sarakstīja pirms 2 gadiem savai mīļotajai Vitai un tagad dziesma ir ierakstīta un nodota klausītājiem, kā arī tapis video, kuru veidojis Kristaps Selga.Video ir iespēja redzēt īpašus kadrus no skaistiem kopīgi piedzīvotiem mirkļiem.

Ir vērts pieminēt, ka viens no tiem bija lieliskajā Barselonā, kurā Lauris Vitu bildināja brīnišķīgajā Sagrada Familia bazilikā. Lauris: “Katrs brīdis mūsu dzīvēs ir īpašs un ir divtik patīkami, ja savās skaistajās sajūtas var dalīties ar kādu nozīmīgu cilvēku līdzās.”

Ar šo kompozīciju Lauris Valters startēs dziesmu konkursā Supernova 2017.

Lauris savulaik ar savu grupu “Ēnas” ir piedalījies Latvijas nacionālajā atlasē. Savukārt 2013.gadā ar grupu PER piedalījās Eirovīzijas finālā Malmē (Zviedrijā) un 2015.gadā viņa komponēta dziesma “Life Lines” skanēja pirmajā Supernovas gadā Riharda Saules izpildījumā, tagad ir pienākusi kārta Laurim kāpt uz skatuves priekšplānā.

Interesants fakts ir, ka Vitas tēvs ir ukrainis un tieši šogad Eirovīzijas fināls norisināsies Ukrainā. Lauris ļoti labprāt vēlas pārstāvēt Latviju un esot Ukrainā būtu iespēja uzzināt vairāk par mīļotās radu rakstu kultūru.

Saistītās tēmas: dziesmaLauris ValtersSupernova

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube