Vakar uz Latvijas autoceļiem reģistrēti 85 satiksmes negadījumi, desmit avārijās cietuši kopskaitā 12 cilvēki, bet neviens nav gājis bojā.

Vakar negadījumos cietuši divi gājēji. Abi negadījumi notika Rīgā Mālpils un Grostonas ielas krustojumā un Miera un Kazarmu ielas krustojumā. Cietušie ir kāda sieviete un vīrietis.

Tāpat vakar negadījumā Rīgas reģionā cieta velosipēdists, kurš ar traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.

Pārējās reģistrētie negadījumi, bijušas avārijas, kurās iesaistītas tikai automašīnas. Katrā šādā avārijā ir cietuši ne vairāk par diviem cilvēkiem. BNS jau vakar vēstīja, ka Rīgā, Pārdaugavā, avarējot kravas un vieglajai automašīnai, cietuši abu automašīnu vadītāji.

Kā liecina Valsts policijas (VP) apkopotā operatīvā informācija, diennakts laikā Rīgas reģionā fiksēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, Latgalē – 12, Kurzemē – desmit, Zemgalē – deviņi, bet Vidzemē – četri.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā ceturtdien aizturēti septiņi šoferi – pa diviem Kurzemē un Zemgalē, bet pa vienam – Latgalē, Vidzemē un Rīgas reģionā. Papildus tam Rīgas reģionā viens autovadītājs pieķerts, sēžam pie stūres narkotisko vielu ietekmē.

Diennakts laikā policisti uz Latvijas autoceļiem noformējuši arī 126 protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Visvairāk šādu protokolu – 37 – noformēts Vidzemē, turpretim trīs šoferi Rīgā sodīti par agresīvu braukšanu, liecina VP apkopotā informācija.


Foto: Valsts policija

Saistītās tēmas: Latvijas ceļinegadījumiValsts Policija

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube