Jūrmalā policija aizturējusi kādu pusaudzi aizdomās par seksuālu uzbrukumu mazgadīgai meitenei kāpņutelpā Ķengaragā.

27. janvāra vakarā desmit gadus veca meitene 15.maršruta trolejbusā virzienā no centra uz Ķengaragu brauca uz savām mājām. Meitene transportā ievēroja jaunieti, kurš uz viņu ilgstoši skatījās, aģentūru BNS informēja Valsts policija.

Meitene izkāpa no transporta un devās uz mājām, bet trolejbusā redzētais jaunietis viņai sekoja. Pienākusi pie savas kāpņu telpas, viņa piezvanīja pie domofona un viņas māte, kura tobrīd atradās dzīvoklī, nospieda pogu, lai viņa varētu atvērt durvis. Meitene iegāja kāpņu telpā, taču arī svešinieks pamanījās ienākt aiz viņas.

Kāpņu telpā svešinieks sagrābis meiteni un attaisīja savas bikses, atkailinot dzimumorgānus. Meitene sākusi kliegt un ļaundaris aizbēdzis.

Tobrīd dzīvokļa durvis pavērusi meitenes māte un par notikušo paziņoja policijai.

Policisti, kuri specializējas pret nepilngadīgo tikumību un dzimumneaizskaramību vērstu noziegumu apkarošanā, sāka aizdomās turētā meklēšanu. Iegūstot nepieciešamos pierādījumus, policisti noskaidroja, ka noziegumu, iespējams, izdarījis 2000.gadā dzimis jaunietis, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Noskaidrojot viņa atrašanās vietu, likumsargi 29.janvārī, viņu Jūrmalā aizturēja. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētais jaunietis ir deklarējies Rīgā, taču bija devies uz Jūrmalu atpūsties.

Policijā sākts kriminālprocess par seksuālas vardarbības mēģinājumu, ja tas izdarīts ar personu, kura nav sasniegusi 16 gadu vecumu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem.

Šodien tiesa lems par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizturētajam.

Šobrīd policijai nav pamata uzskatīt, ka aizturētais varētu būt veicis citus līdzīgus noziegumus, taču, ja kādam ir šāda informācija, policija aicina ziņot.

Tāpat Valsts policija aicina pieaugušos ar bērniem pārrunāt drošības nosacījumus, un, ja rodas aizdomas, ka pret bērnu ir veikts noziegums vai arī ir bažas, ka bērns varētu tikt apdraudēts, nekavējoties vērsties policijā.

Saistītās tēmas: Meitenepusaudzisuzbrukums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube