Sociālajā tīklā Facebook publicēts video, kurā redzams, kā kāds “Baltic Taxi” vadītājs piedzīvojis citas taksometru kompānijas pārstāvja mutiskus apvainojumus, jo tas esot nostājies viņam paredzētā stāvvietā, par kuru it kā maksājot. Kā noskaidrots, starpgadījums, kas atgādina teju vai 90. gadus, noticis Rīgā Grēcinieku ielā. 

Baltic Taxi” konkurents tā vien tīkojis ieriktēties jau aizņemtajā vietā un spītīgi runāja krievu valodā, papildus izsakot dažādus apvainojumus.

Kā komentārā raksta pats Mārtiņš, kurš šo video publicējis, pēcāk notikumi vērsās plašumā, līdz izsaukta policija un neatliekamā medicīniskā palīdzība, jo citam “Baltic Taxi” vadītājam pārsista lūpa. “Mazliet jau ir tāda gailēnu plūkšanās, bet nu īsti riktīgi arī nav,” raksta Mārtiņš.

“Garām brauca kolēģis AD pats piestāja un apstājās aiz škodas. Es ar AD stāvējām ārā pie viņa auto un runājām, pienāca taksists no škodas un turpināja iepriekš uzņemtajā manierē ar mums runāt. Vairāk ar AD. Līdz viņš piegāja AD pavisam klāt un ar savu galvu sita AD pa galvu, no kā AD izvairījās, AD viņu pagrūda (varbūt iesita pa seju un škodas vadītājs pretī AD pa seju. Viegli.) AD viņu ar rokām pagrūda, es pagrūdu, man viņš iespēra pa kāju, es viņu vēlreiz pagrūdu. Visi nomierinājās, es izsaucu policiju un, lai škoda nekur neaizmūk, es nedaudz pabraucu atpakaļgaitā, tādējādi škodu viegli nobloķējot. Pēc dažām minūtēm atbrauca Pašvaldības policija, paņēma dokumentus, fiksēja notiekošo, izsauca ātro palīdzību, lai fiksētu, ka AD pārsista lūpa. Šķiet, ar AD dosimies uz Valsts policiju rakstīt iesniegumu par notikušo,” tā notikušo pēc video uzņemšanas apraksta Mārtiņš.

Saistītās tēmas: ApvainojumiBaltic TaxiRīgaTaksisTakšu kariVideo

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube