Viena no pazīstamākajām mūsdienu rokgrupām Kings of Leon 27. jūnijā uzstāsies Viļņā, “Simens” arēnā. Četrotne – trīs brāļi un viņu brālēns – iekļāvuši Lietuvu savā tūrē, kas veltīta jaunākajam grupas studijas albumam WALLS.

Kings of Leon WALLS tūrē devušies 12. janvārī un plāno gada garumā apceļot desmitiem Eiropas un Ziemeļamerikas pilsētu. Grupa uzstāsies Lietuvā tieši starp koncertiem lielākajos Eiropas festivālos: pirms tam plānots kāpt uz Tinder Box Festival skatuves Dānijā, bet tieši pēc Viļņas koncerta viņi dodas Rock Werchter Beļģijā un British Summer Time Hyde Park Lielbritānijā.

Rokgrupa muzicē jau aptuveni 17 gadus, bet 2008. gadā iekarojusi mūzikas topu virsotnes ar ceturto studijas albumu Only by the Night. Tieši no šī albuma nāk tādi grupas megahiti kā Sex on Fire un Use Somebody – dziesmas, kuru vārdus koncertos dzied līdzi visi. Lieki teikt, ka albums grupai nesis vairākas Grammy un citas prestižas balvas.

Klausītāji ar albumu WALLS pirmo reizi tika iepazīstināti septembrī, kad dažas tā dziesmas tika pirmatskaņotas vienā no lielākajiem Eiropas festivāliem Lollapalooza. Visu albumu grupa izdeva oktobrī. WALLS – kas ir abreviatūra frāzei “We Are Like Love Songs” – tika ierakstīts pēc četru gadu pauzes un muzikāli ir pilnīgi mainījis skanējumu pēc 2013. gada albuma Mechanical Bull. Jaunais albums jau ir iekļuvis lielākajos ASV, Eiropas un Austrālijas topos, kā arī saņēmis labas kritiķu atsauksmes. Pie tam, tas Lielbritānijā jau ir sasniedzis Zelta diska statusu.

Populārais mūzikas medijs Consequence of Sound rakstījis, ka “lai izdotu labāko albumu pēdējo gadu laikā, grupai nav vajadzējis nojaukt visas līdz šim būvētās sienas. Viņiem tikai vajadzējis tikai uzelpot un no jauna tās izkrāsot”, piebilstot, ka WALLS ir perfektā balansā starp garāžas grupu, kas spēlē sava prieka pēc un pompozu mūziku, kas padarījusi Kings of Leon par superzvaigznēm.

Atzinīgus vārdus teicis arī prestižais britu mūzikas žurnāls NME: “Savā septītajā albumā Kings of Leon ir pārstājuši uztraukties par to, kam viņi patiks. WALLS šķiet ļoti svaigs. Kā arī grupa šeit izklausās visenerģiskākā, kāda tā bijusi pēdējā laikā”. NME ir arī iekļāvis Kings of Leon albumu WALLS starp labākajiem 2016. gada albumiem.

Biļetes uz koncertu Viļņā iespējams iegādāties http://www.tiketa.lt.


Avots: Positivus Press

Saistītās tēmas: Kings of LeonkoncertsLietuvamūzika

youtube icon
Abonēt youtube