Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki 12.februāra naktī Pārdaugavā aizturējuši agresīvu, ar nazi bruņojošos sievieti, kura skraidījusi pa Liepājas ielu.

Kā informēja RPP preses pārstāvis Toms Sadovskis, policisti notikuma vietā ieradās aptuveni minūtes laikā un uzreiz pamanījuši sievieti. Tajā brīdī viņa atradās ielas vidū, un bija redzams, ka viņai rokās ir nazis, kā arī šķēres. Viens no policistiem pārrunu ceļā centies sievieti nomierināt, taču pārrunas nevedās, tādēļ uz notikuma vietu izsaukta vēl viena ekipāža, lai sievieti varētu aizturēt.

Ar otras ekipāžas palīdzību sievieti izdevies iedzīt strupceļā. Ņemot vērā, ka sievietei nebija iespēju aizbēgt, policisti pret viņu nepielietoja elektrošoka pistoli, bet viens no policistiem pēc neilgām pārrunām ar pāris veiklām kustībām sievieti atbruņoja un aizturēja. Ap to pašu laiku notikuma vietā ieradušies iepriekš izsauktie mediķi.

Ņemot vērā, ka sieviete jau iepriekš bija nonākuši mediķu redzeslokā saistībā ar garīga rakstura traucējumiem, policisti drošības iemeslu dēļ mediķus pavadīja līdz ārstniecības iestādei.

Saistītās tēmas: AizturēšananazisPolicijasieviete

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube