Ja tev kādā skumjā brīdī vai vienkārši tāpat nepieciešams apskāviens, tad tev ir jādodas uz Čelsiju Ņujorkā. Tur tev būs iespēja iepazīties ar Lubutēnu, Ņujorkā pazīstamo suņu meiteni, kura mīl apskāvienus.

Šim zelta retrīveram Instagram seko gandrīz 60 tūkstoši cilvēku. Lubutēna ik dienas apmēram 2 stundas pavada ielās, apskaujot pilnīgus svešiniekus.

“Tā nav vienkārša pastaiga,” stāsta suņu meitenes īpašnieks, 45 gadus vecais Fernandes-Čavezs. “Šī ir pastaiga ar apskāvieniem! Daudzi cilvēki apgalvo, ka tieši viņa ir uzlabojusi viņu dienu… piemēram, ja darbā bijusi neveiksmīga diena. Iespējams, tieši šāda ir Lubutēnas sūtība.”

Viss sākās 2014. gadā, Valentīna dienā, kad Lubija sāka turēt saimnieka rokas, neilgi pēc tam, kad viņš piedzīvoja šķiršanos. “Viņa sāka piecelties uz pakaļkājām, ar abām priekšķepām apskaujot mani. Atceros, ka saviem draugiem jokojoties teicu, ka nu man Valentīna dienā būs kāds, ko samīļot,” atceras Čavezs.

Tagad Lubutēnas saimnieks sapratis, ka ne tikai viņam, bet visai pasaulei ir nepieciešama šī burvīgā suņa uzmanība un mīlestība, tādēļ ik dienas tie dodas ielās, lai viņa varētu sniegt apskāvienus tiem, kam tas patiesi ir nepieciešams.

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-15

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-4

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-18

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-3

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-2

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-19

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-11

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-10

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-12

dog-gives-hugs-louboutina-retriever-new-york-6

 

Saistītās tēmas: apskāvienifotoLubutēnazelta retrīvers

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube