Vakar neilgi pēc pulksten 23.00 Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki kanālmalā netālu no operas pamanīja kādu vīrieti, kurš stāvēja nogāzē pie kanāla. Pieejot pie vīrieša, policisti pamanīja, ka viņš piegājis pie kanāla malas, jo ūdenī pamanījis kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja tikt ārā. Aptuveni tajā pašā brīdī pie kārtības sargiem piesteidzās restorāna “Kolonāde” darbinieks, kurš arī bija ieraudzījis radušos situāciju un bija nolēmis palīdzēt.

Restorāna darbinieks bija paņēmis līdzi trepes. Domājot, kā atrisināt situāciju, pirmais aculiecinieks ieminējās, ka viņam ir pieredze ziemas peldēšanā un viņš varot kaķim aizpeldēt pakaļ, ja vien būs, kur drošības pēc pieturēties. Sacīts – darīts! Ar trepju palīdzību tika ielauzts ledus, lai peldētājam tiktu atbrīvots ceļš, bet pats aculiecinieks pa to laiku noģērbās. Pieturoties pie trepēm, vīrietis ielīda saltajā kanāla ūdenī un notvēra kaķi. Uzreiz pēc tam policisti paņēma kaķi un palīdzēja vīrietim izkāpt krastā.

Varonīgajam aculieciniekam policisti piedāvāja pēc peldes pārbaudīt veselību pie mediķiem, taču viņš no šīs iespējas atteicās. Policisti pateicībā par palīdzību vīrietim paspieda roku, un viņš devās prom. Tikmēr restorāna darbinieks piedāvāja kaķi aizvest līdz viņa darbavietai, kur minka varētu nedaudz sasildīties. Brīdi vēlāk kaķenīte jau bija restorāna telpās un tika ietīta pledā, bet vēl nedaudz vēlāk kārtības sargi kopā ar izpalīdzīgo restorāna darbinieku ar ekipāžu devās uz klīniku “Dr. Beinerts”, kur kaķenītei tika pārbaudīts veselības stāvoklis.

Pašlaik kaķenīte jau ir atkopusies, un ir noskaidrots, ka viņas pastāvīgā dzīvesvieta ir pie operas. Kaķenīte agrāk bijusi programmā “Noķer – sterilizē – atlaiž”, tādēļ rīt viņa pēc pilnīgas atveseļošanās tiks palaista atpakaļ uz ielas. Taču varbūt ir pienācis laiks viņai sarūpēt īstas mājas, tādēļ ikvienu interesentu aicinām līdz rītdienai zvanīt uz klīniku – 67 288 539, lai pieteiktos būt par kaķenītes jauno īpašnieku.

Brīdinām, ka jaunajiem saimniekiem ir jābūt pacietīgiem un tādiem, kas spēj uzņemties rūpes par dzīvnieku. Pašlaik kaķenīte joprojām ir tramīga un viegli nedodas rokās. Tāpat viņa šņāc uz ikvienu, kas viņai pieiet klāt, un pašlaik nav iespējams noteikt, kāds būs viņas raksturs, ja viņa uzsāks dzīvi kārtīgā mājvietā pie cilvēkiem. Tādēļ aicinām par īpašnieku pieteikties tikai patiešām atbildīgiem saimniekiem, kuri ir gatavi būt pacietīgi un ieguldīt laiku kaķa attīstībā.


Avots: Rīgas Pašvaldības policija

Saistītās tēmas: AculiecinieksizglābtsKaķēns

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube