Tallinā un Viļņā aizvadītajā darba nedēļā samazinājušās degvielas cenas, savukārt Rīgā nav mainījušās arī šonedēļ, liecina aģentūras BNS apkopotie dati.

Dārgākais 95.markas benzīns arī šonedēļ nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet lētākais benzīns ir Viļņā. Tāpat augstākā cena dīzeļdegvielai ir Tallinā, bet zemākā cena – Viļņā.

Rīgā “Statoil” degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena nav mainījusies arī šajā nedēļā un piektdien bija 1,214 eiro par litru. Tāpat dīzeļdegvielas cena šajā nedēļā nav ne kāpusi, ne kritusies un bija 1,124 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena “Statoil” degvielas uzpildes piektdien bija 1,193 eiro par litru, kas ir par 2,9% mazāk nekā iepriekšējās darba nedēļas beigās. Dīzeļdegvielas cena samazinājusies par 3% un bija 1,101 eiro par litru.

Savukārt Tallinā šajā nedēļā 95.markas benzīna cena sarukusi par 1,1% – līdz 1,229 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena – par 0,3% un bija 1,239 eiro par litru.

Autogāzes cena šajā nedēļā nav mainījusies Rīgā un Tallinā, un, tāpat ka iepriekšējās nedēļas beigās bija attiecīgi 0,545 un 0,559 eiro par litru. Vienlaikus Viļņā tā ir kritusies par 0,2% – līdz 0,582 eiro par litru.

Saistītās tēmas: degvielas cenasRīgaTallinaViļņa

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube