Indijas Goa štatā izvarota un nožņaugta tūriste no Īrijas, piektdien paziņoja policija.

28 gadus vecās Īrijas pilsones Danielas Maklaflinas līķis otrdien tika atrasts netālu no kūrortpilsētas Kanakonas pludmales.

“Medicīniskās liecības apstiprina, ka pirms noslepkavošanas viņa tika izvarota,” pavēstīja vietējā policijas amatpersona Semijs Tavaress.

“Autopsijā noskaidrots, ka nāves iemesls bija kakla saspiešana un smadzeņu bojājumi, kas radās pēc tam, kad viņai pa galvu tika iesists ar alus pudeli,” piebilda policists.

Aizdomās par noziegumu ir aizturēts kāds vietējais iedzīvotājs vārdā Vikass Bhagats, kuram ir krimināla pagātne. Viņam tiks izvirzītas apsūdzības slepkavībā un izvarošanā, piebilda Tavaress.

Policija pavēstīja, ka aizturētais ir atzinies, ka izvarojis sievieti un pēc tam viņu nogalinājis, lai slēptu pēdas.

Nelielais Goa štats ir iecienīta ārvalstu tūristu apmeklējuma vieta, bet varasiestādes bažījas, ka šāda veida noziegumi var sabojāt tā tēlu.

2008.gadā Goa štatā tika noslepkavota britu pusaudze Skārleta Kītinga. Divi viņas izvarošanā un nogalināšanā apsūdzēti vīrieši pērn tiesā tika attaisnoti.

Indijai pēdējos gados ir pievērsta liela uzmanība saistībā ar seksuālo vardarbību pret sievietēm, tostarp ārvalstu tūristēm.

Pēc 2012.gadā notikusi kādas studentes grupveida izvarošana Deli autobusā, kā rezultātā sievietē nomira, izraisīja plašu sabiedrības sašutumu un stingrāku likumu pieņemšanu. Aktīvisti gan uzskata, ka attieksme pret seksuālajiem uzbrukumiem nav daudz mainījusies un šāda veida vardarbība turpinās.

Saistītās tēmas: IndijaIzvarošanaTūriste

youtube icon
Abonēt youtube