No 8.aprīļa līdz 2.maijam tirdzniecības komplekss Spice pārtaps par katra bērna sapņu zemi – LEGO karaļvalsti. T/c Spice un t/c Spice Home gaiteņos apmeklētājiem būs iespēja bez maksas aplūkot 28 unikālas trīsdimensiju lielformāta figūras: pils sargus, princeses un cēlus bruņiniekus, lāču saimi, zaķus, vardes un citus zvērus. Lielākās figūras pārsniedz cilvēka augumu un sver teju 300 kilogramus.

Ģimeņu interesi noteikti saistīs arī īpašā beļģa Dirka Denuajela privātā LEGO slavenību atveidojumu kolekcija. Dirks Denuajels ir viens no 12 LEGO sertificētajiem profesionāļiem visā pasaulē. Apmeklētāji LEGO figūrās varēs saskatīt Džordžu Klūniju, Sandru Bulloku, Eltonu Džonu, Maiklu Džeksonu, Džo Kokeru un citas personības.

Lielākās izstādē apskatāmās figūras sastāv no vairāk nekā 50 000 LEGO klucīšiem. Vienas šādas LEGO figūras izveide ilgst līdz pat 320 stundām.

“LEGO pasaule sniedz neaptveramu iespēju brīvību. Visu, ko tu vari iztēloties, ir iespējams uzbūvēt ar LEGO. Prasme materializēt savus iztēles augļus bērnībā, kļūstot pieaugušiem, turpinās kā pārliecība par saviem spēkiem. Kā spēja izdomāt ideju un tai noticēt. Grandiozā izstāde Spicē ļauj apzināties LEGO fundamentālo dabu un ietekmi uz mums. Šajās iespaidīga izmēra skulptūrās, pieejot tuvāk, redzi, ka viss ir sācies ar vienu klucīti. Tāpat kā lielais Visums. Ceru, ka izstāde daudzu apmeklētāju – gan pieaugušo, gan bērnu acīs uzdzirkstīs vēlmi radīt kaut ko lielu”, topošos izstādes apmeklētājus iedvesmo t/c Spice direktore Iveta Lāce.

No 14. līdz 16.aprīlim ģimenes tiek aicinātas uz Lieldienu jampadraci – bezmaksas izklaides pasākumiem bērniem un LEGO® radošajām darbnīcām. T/c Spice 2.stāvā pie Jānis Roze grāmatnīcas atradīsies spēļu zona ar nebeidzamām iespējām darboties, spēlēties, kā arī piedalīties konkursos un saņemt balvas no LEGO®. Vairāk informācijas: www.spice.lv.

 


Foto: lego.com

Saistītās tēmas: IzstādeLEGOSpice

youtube icon
Abonēt youtube