Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki pagājušajā nedēļā nošķīruši bērnu no iereibušiem vecākiem, kuri lieguši savu slimo atvasi nogādāt ārstniecības iestādē.

RPP Latgales pārvaldes darbinieki 7.aprīlī neilgi pēc plkst.21 saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem par iereibušiem vecākiem, kuri liedz bērna nogādāšanu ārstniecības iestādē.

Ierodoties notikuma vietā, tika sastapti mediķi, kuri pastāstīja, ka tēvs pēc ilgstošas bērna raudāšanas nolēmis izsaukt ātro palīdzību. Ārsti, apskatot bērnu, konstatējuši, ka divus gadus veco puisēnu ir jānogādā slimnīcā. Taču iereibušie vecāki zēnu satvēruši un mediķiem lieguši viņu hospitalizēt.

Sarunas laikā abi vecāki nenoliedza, ka pirms tam lietojuši grādīgos dzērienus. Pēc ilgstošām pārrunām abiem vecākiem veiktas alkohola koncentrācijas pārbaudes izelpā. Bērna mātei konstatēts 2,46 promiļu reibums, savukārt tēvam – 2,83 promiļu reibums.

Pieņemts lēmums bērnu šķirt no vecākiem un nogādāt drošā vidē – slimnīcā. Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kā arī Rīgas bāriņtiesai izvērtēšanai.

 


Foto: pixabay

Saistītās tēmas: DzērājiIereibušiVeāki

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube