Kauguros, Jūrmalā atklās jauna koncepta zemnieku tirgu “Latvijas Lauku labumu ĀRA tirgus”,  informēja organizatori.

Zemnieku tirdziņa atklāšanas pasākums plānots tirdzniecības centrā “Līgo Bazārs” šodien plkst. 11. Plkst. 13 notiks tirdzniecības centra “Līgo Bazārs” rīkots zīmējumu konkurss “Manas Lieldienas” apbalvošana.

Zemnieku tirdziņā būs iespēja iegādāties un nogaršot svaigus Latvijas zemnieku un mājražotāju produktus, tostarp žāvētas un kūpinātas zivis – reņģes, salakas, lašus, nēģus, karpas un skumbrijas ar sieru, papriku un ķiplokiem, kā arī kūpinātas vistas un cūkgaļas izstrādājumus, dažādus saldos un sāļos sierus, mājas gatavotu sviestu un biezpienu, kā arī dārzeņus, augļus, sulas un vietējo biškopju medu. Tāpat būs iespējams iegādāties pavasara dzinumus, puķu un garšaugu stādus.

Savukārt amatnieki piedāvās savus darinājumus – rokdarbus, sveces, lina izstrādājumus, keramiku un koka izstrādājumus. “Līgo Bazārs” pagalmā būs arī Latvijas Zemnieku federācijas veidota lauku sēta, kurā apmeklētāji varēs aplūkot trušus un kazlēnus, kā arī izjāt ar poniju.

Zemnieki turpmāk katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu tirgosies tirdzniecības centra “Līgo Bazārs” pagalmā no plkst. 9 līdz 18.

“Latvijas Lauku labumu ĀRA tirgus” tapis, sadarbojoties tirdzniecības centram “Līgo Bazārs” un biedrībai “Latvijas Zemnieku federācija”.

 


Foto: facebook

Saistītās tēmas: KauguriTirgusZemnieku tirgus

youtube icon
Abonēt youtube