Piektdien, 14.aprīlī, Rīgā sadzīves mantu ugunsgrēka dēļ, kam tika piešķirts paaugstinātas bīstamības statuss, evakuēti 33 cilvēki.

Plkst.18.29 tika saņemts izsaukums uz Mirdzas Ķempes ielu, kur dzīvojamajā mājā bija sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka 12 stāvu mājā no 4.stāva logiem nāk dūmi, aģentūru BNS informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha.

Ugunsdzēsēji to izsludināja par paaugstinātās bīstamības ugunsgrēku un no ēkas evakuēja 33 cilvēkus. Tika konstatēts, ka desmit kvadrātmetru platībā dega sadzīves mantas. Ap plkst.21 ugunsgrēks tika likvidēts.

Īsi pēc plkst.21 tika saņemts izsaukums uz Kuldīgas novada Kabiles pagastu, kur neapdzīvotā divstāvu ēkā pirmajā stāvā dega grīda divu kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD darbinieku ierašanās to izdevās likvidēt Kabiles brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem, no kuriem viens bija cietis un tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Vēlāk vakarā Bauskas novada Gailīšu pagastā ugunsdzēsēji izglāba vīrieti, kurš slīka dīķī. Glābēji viņu izglāba, izmantojot glābšanas dēli, un nodeva mediķu aprūpē.

Kā ziņots, pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā dzēsti 43 ugunsgrēki.

 


Foto: wikimedia

Saistītās tēmas: EvakuācijaugunsgrēksVUGD

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube