Atzīmējot Lieldienas, šodien notiks koncerti vairākos Rīgas dievnamos,  informēja Rīgas domē.

Šodien Rīgas Vecajā Sv.Ģertrūdes baznīcā skanēs Rīgas kamerkora “Ave Sol” dziedātāju balsis kopā ar ērģelnieka Aigara Reiņa izpildītajiem skaņdarbiem. Šajā dienā koncerti notiks arī Rīgas Sv.Jāņa baznīcā, kur klausītājiem spēlēs vijolniece Lāsma Meldere-Šestakova, ērģelnieks Aigars Reinis un dziedās soliste Ieva Ezeriete.

Rīgas dievnamos apmeklētāji gaidīti arī 16.aprīlī un 17.aprīlī. Svētdien Rīgas Sv.Marijas Magdalēnas baznīcā skanēs baroka laika mūzika, bet pirmdien klausītājiem būs iespēja apmeklēt koncertu “Vakara mūzika Otrajās lieldienās”, kas notiks Rīgas Sv.Pētera baznīcā.

Vairākos Lieldienu svētku pasākumos īpaši gaidīti bērni. Lieldienu radošās darbnīcas darbosies Rīgas Porcelāna muzejā, savukārt izšūpoties būs iespēja laukumā pie Brīvības pieminekļa un Līvu laukumā. Lieldienu tradicionālajos rituālos, krāsojot un ripinot olas, dziedot, līdzdarbojoties dažādās aktivitātēs un vērojot priekšnesumus, varēs iesaistīties Kultūras pils “Ziemeļblāzma” pasākumā, kā arī Rīgas Kultūras centrā “Imanta”. Atrakcijas bērniem, kulinārijas meistarklases pieaugušajiem kopā ar Rīgas restorānu pavāriem, konkursi, kopīga zupas vārīšana un lielās omletes tapšana, kā arī mūziķu priekšnesumi un Lieldienu tirdziņš gaidīs iedzīvotājus Mežaparkā pasākumā “Iecep sauli pankūkā”.

Lieldienu koncerti un svētkiem veltīti pasākumi notiks arī Kultūras centra “Iļģuciems” pagalmā, koncertzālē “Ave Sol”, Brīvības gatves 266 Konferenču zālē, Rīgas Jūgendstila muzejā un Kultūras centrā “Mazā ģilde”.

Ieeja Lieldienu koncertos un pasākumos ir bez maksas vai ar bezmaksas ielūgumiem.

 


 

Saistītās tēmas: LieldienasLoncerti

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube