Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietniece un Informātikas pārvaldes direktore Vita Narnicka pērn darba algā saņēmusi 37 464 eiro, liecina Narnickas valsts amatpersonas deklarācija par 2016.gadu.

VID ģenerāldirektora vietnieces amatā Narnicka tika iecelta 2016.gada 6.jūnijā. Līdz tam kopš 2013.gada 25.aprīļa Narnicka bija Informātikas pārvaldes direktore.

Papildus darba algai Narnicka pērn saņēmusi arī 1169 eiro no Lauku atbalsta dienesta, kā arī 1005 eiro kā ienākumus no saimnieciskās darbības. Kā skaidrots deklarācijā, Narnickai pieder bišu drava un viņa nodarbojas ar biškopību.

Narnicka deklarējusi 1000 eiro skaidras naudas uzkrājumus, kā arī 1100 eiro bezskaidras naudas uzkrājumus AS “Citadele banka” un 600 eiro bezskaidras naudas uzkrājumus AS “DNB banka”.

VID ģenerāldirektora vietniece ir deklarējusi arī parādsaistības 27 391 eiro apmērā. Kā norādīts deklarācijā, viņa kopā ar brāli iegādājusies īpašumu Lēdmanes pagastā. Narnicka ir kredīta ņēmēja, bet brālis galvotājs, savukārt kredīta maksājumi tiek veikti kopīgi.

Narnicka ir arī izsniegusi aizdevumu 9028 eiro apmērā.

Narnickas īpašumā ir zeme Tīnūžu pagastā un dzīvoklis Salaspilī, bet kopīpašumā – zeme Salaspilī, kā arī zeme un ēka Lēdmanes pagastā.

Tāpat Narnickas īpašumā ir arī 2008.gada izlaiduma vieglais automobilis “Renault Megane Scenic”.

 


Foto: pixabay

Saistītās tēmas: AlgaNarnickaVID

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube