Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule pērn pusotrā mēnesī VID saņēmusi 5944 eiro lielu darba algu, liecina Cīrules valsts amatpersonas deklarācija par 2016.gadu.

Cīrules īpašumā ir zeme un ēkas Cenu pagastā, kā arī vieglā automašīna “Peugeot 407”. Vieglā automašīna “Audi A4 Avant” ir Cīrules valdījumā.

Stājoties amatā pērn 14.novembrī, Cīrule deklarējusi, ka viņas īpašumā ir 38 702 kapitāldaļas finanšu konsultāciju kompānijā “Bastions ZS” 38 702 eiro vērtībā, kā arī to, ka viņa ir “Bastions ZS” padomes locekle. Valsts amatpersonas deklarācija par pagājušo gadu liecina, ka Cīrule atdāvinājusi savas akcijas divos dāvinājumos pa 19 351 eiro katrā.

BNS jau rakstīja, ka kopš pagājušā gada 22.novembra Cīrule ir atstājusi darbu “Bastions ZS” padomē.

Bezskaidrā naudā Cīrule ir uzkrājusi 41 759 eiro bankā “Citadele” un 203 eiro “Nordea Bank AB” Latvijas filiālē. VID ģenerāldirektore ir deklarējusi arī uzkrājumus privātajos pensiju fondos un dzīvības apdrošināšanā ar līdzekļu uzkrāšanu.

Cīrule arī ir izsniegusi 25 905 eiro aizdevumu.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka valdība 2016.gada 8.novembrī Cīruli apstiprināja VID ģenerāldirektora amatā. Viņa amata pienākumus sāka pildīt pērn 14.novembrī.

Informācija un foto: BNS

Saistītās tēmas: AlgacīruleVID

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube