Veikalu tīkls Dino Zoo, kas rūpējas par mājdzīvnieku veselību un dzīvesprieku, ir radījis patiesi vienreizēju dzīvnieku pasauli.

Dino Zoo Pasaule, kas iedzīvojās Krasta ielā 52, ir lielākais pakalpojumu un tirdzniecības centrs dzīvniekiem Austrumeiropā.

3000 kvadrātmetru platība ietver sevī plaša sortimenta lielveikalu ar vairāk nekā 10 000 precēm suņu, kaķu, putnu, reptiļu, akvāriju saimniekiem.

Dino Zoo Arēnu, kas ir unikāla vieta ar plašām iespējām. Vairāk nekā 1500 kvadrātmetru lielajā zālē atrodas suņu akadēmija, kur ir iespējama kucēnu socializācijas skola, paklausības nodarbības, fitnesa zāle, kinologu konsultācija un citi pakalpojumi. Savukārt konferenču zāle pulcēs ekspertus uz izglītojošiem semināriem un nodarbībām. Nav slikti!

Mīluļu Dino Zoo Frizētava ir profesionāls salons ar profesionāliem speciālistiem, kuru rokās droši var atstāt savu mājdzīvnieku, kamēr izbaudāt iepirkšanos lielveikalā vai kāda notikuma novērošanu arēnā.

dinozoo.lv

 

Speciālajā Dino Zoo Aptiekā piedāvā plašu veterināro produktu izvēli – ārstniecisko un diētisko barību, medikamentus un vitamīnus, higiēnas preces un profesionālas konsultācijas. Kā arī drīzumā tiks atvērta modernā Dino Zoo Klīnika, kas piedāvās vairākus līdz šim Latvijā nepieejamus pakalpojumus, piemēram, akupunktūru, eksotisko dzīvnieku terapiju un ķirurģiju.

Un ko jūs teiksiet par kompaktu Dino Zoo Modes stūrīti? Stends ar grezniem aksesuāriem un pēdējām tendencēm no suņu modes pasaules noteikti pievērsīs mājdzīvnieku īpašnieku uzmanību.

Turklāt tas arī nav viss – pašā lielveikala centrā ir izvietots unikāls akvārijs, kas ir izgatavots no akrila. Ar 4 tonnu lielu apjomu, 2,3 m augstumu un 1,6 m diametru tas ir pirmais sava veida mazais publiskais okeanārijs Latvijā.

 

Nāc uz atklāšanas svētkiem jau rīt, 26. aprīlī!

 


 

 

Saistītās tēmas: Dino ZooDzīvnieku pasaulelielveikalsmīluļi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube