Keitijas Perijas jaunais singls “Bon Appetit” ir vēstnesis no gaidāmā albuma. Singlā piedalās Atlantas hip-hop trio Migos. “Bon Appetit” autori, līdzās Perijai, ir Makss Martins (Max Martin), Šellbeks (Shellback), Oskars Holters (Oscar Holter), Ferrass Alkaisi (Ferras Alqaisi), kā arī Migos, informē “Universal Music Baltics” pārstāve Anna Macko.

Nedēļās sākumā Perija visai interesantā veidā saviem faniem deva mājienus par gaidāmo singlu. Savos sociālajos tīklos viņa publicēja ķiršu pīrāga recepti, kuru vēlāk aicināja uzcept arī saviem faniem, balvā saņemot par to pārsteigumu. Kā izrādās, pārsteigums ir igi gaidītai singls “Bon Appetit”.

Keitijas iepriekšējais singls “Chained to the Rhythm” strauji kāpa pa topu kāpnēm un Apvienotajā Karalistē kļuva par spēlētāko hitu pēdējā gada laikā. Singls sasniedza topu virsotnes arī Baltijas valstīs, Austrālijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā un daudzās citās valstīs.

10 gadu laikā “Capitol Records” pārdevis vairāk kā 40 miljonus Keitijas Perijas albumu, vairāk kā 125 miljonus singlu, savukārt, Keitijas mūzika straumēta vairāk kā 18 miljardus reižu! Perijai ir visvairāk sekotāju Twitter tīklā pasaulē.

Saistītās tēmas: Bon AppetitKeitija Perijamūzika

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube