Šodien pulksten 16.46 Valsts policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests darbiniekiem, ka Madonas novadā, Barkavā, noticis ceļu satiksmes negadījums, automašīnai Mitsubishi Galant ietriecoties kokā.

Mitsubishi spēkratā atradās trīs jaunieši. Sākotnējā informācija liecina, ka jaunieši, tostarp arī automašīnas vadītājs, iespējams bijuši alkohola reibumā, kā arī automašīnas vadītājs nav izvēlējies drošu un atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nav spējis savaldīt transportlīdzekli un ir avarējis. Negadījumā bojā gāja 1995. gadā dzimis jaunietis, pārējie jaunieši nogādāti medicīnas iestādē.

Policija skaidro precīzus notikušā apstākļus.

Valsts policija atgādina, ka alkohola lietošana un transportlīdzekļa vadīšana ir pilnīgi nesavienojamas lietas. Tāpat arī pārgalvībai uz ceļa ir augsta cena – sargāsim sevi un savus līdzcilvēkus, būsim atbildīgi un prātīgi!

Ja redzat, ka kāda persona pārkāpj likumu, rada apdraudējumus sev vai citiem, aicinām par to nekavējoties ziņot policijai, zvanot 110. Mierīgas, drošas un patīkamas brīvdienas!

Avots/Foto: Valsts policija

Saistītās tēmas: Avārijatraģisks negadījumsValsts Policija

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube