Dziedātāja Antra Stafecka un ģitārists Jānis Čudars ik pa laikam sociālajos tīklos padalās ar fotogrāfijām, kur viņi redzami mīļi kopā. Kuluāros par abu attiecībām klīda runas jau no pērnā gada rudens. Sākumā daudzi skeptiski izteicās, ka jaukā Stafecka uzrāvusies uz “brunču mednieku” un ka abu mīlas stāsts nebūs ilgākas kā mēnesi. Taču tagad pat skeptiķi teic, ka viņi viens otram ir īstie.

Pērnā gada rudenī dziedātājai Antrai Stafeckai un ģitāristam Jānim Čudaram, prezentējot savu kopdarba dziesmu “Ļauj”, sāka parādīties pirmās baumas par abu attiecību romantisko pusi. Tobrīd Čudaru zinošie mūziķi bija visai skeptiski par šī mīlas stāsta nākotni. Daži pat izteicās, ka jau pēc mēneša vīrietis būs paguvis nomainīt trīs draudzenes. Taču tas viss izrādījās skauģu runas. Februārī dziedātāja sociālajos tīklos publicēja abu kopbildi un apstiprināja, ka oficiāli ir šķīrusi savu laulību ar Ģirtu Lapsu, un viņai ir attiecības ar Čudaru. Nu ir pagājuši vairāki mēneši un abus aizvien vieno mīlestība pret skatuvi un vienam pret otru. To apliecina arī šonedēļ sociālajos tīklos Stafeckas publicētā fotogrāfija.

Atgādinām, ka Antra un viņas bijušais vīrs Ģirts pēc vairāku gadu draudzības apprecējās 2014. gada vasarā. 2011. gadā šajā savienībā pasaulē nāca pirmdzimtais Roberts, un 2014. gada pavasarī ģimenei pievienojās dēliņš Augusts.

Foto: facebook.com

Video: youtube.com

Saistītās tēmas: antra stafeckaJānis Čudars

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube