Meiteņu popgrupas Nando dziesmas “Fizikas skolotājs” klipā skolotāja tēlā iejuties pazīstamais latviešu repa izpildītājs Edavārdi. Par klipā redzamo mākslinieku stilu rūpējusies jaunā stiliste un Ainara Mielava meita Marta Mielava.

Dziesmas video filmēts Latvijas Universitātes Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā.

Video redzamie fizikas eksperimenti tapuši sadarbībā ar LU Fizikas un Matemātikas fakultāti, izmantojot zinātkāres centra “Zinoo” rekvizītus.

Dziesma “Fizikas skolotājs” ir iekļauta meiteņu popgrupas Nando debijas albumā “Mamma mani apēdīs”, kurš nāca klajā pagājušajā gadā, un šī gada februārī saņēma mūzikas industrijas augstāko apbalvojumu “Zelta Mikrofons” kategorijā labākais bērnu un jauniešu mūzikas albums.

Albumā iekļautas 12 komponista un aranžētāja Jāņa Ķirša oriģināldziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Dziesmu ierakstos kā viesmākslinieki piedalījušies tādi latviešu hip-hopa izpildītāji kā Edavārdi un Reiks (”Olas”), bet albuma tituldziesmas ierakstā ar bītboksa elementiem piedalās grupas “PeR” dalībnieks Edmunds Rasmanis.

Videoklipa veidotāji saka lielu paldies fizikas studentei Karīnai Segrumai, LU Dabaszinātņu Akadēmiskajam centram un zinātkāres centram Zinoo par atsaucību!

Saistītās tēmas: EdavārdimūzikaNandovideoklips

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube