Rīgas kultūras centros un baznīcās nedēļas nogalē notiks vairāki koncerti un pasākumi, atzīmējot Mātes dienu un Starptautisko ģimenes dienu.

Mātes dienu šogad atzīmēs 14.maijā, bet Starptautisko ģimenes dienu – 15.maijā. Ieeja svētku pasākumos ir bez maksas.

Jau 13.maijā, muzejā “Rīgas Jugendstila centrs”, atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, tiks rīkotas teatralizētas ekskursijas. Savukārt 14 maijā par godu māmiņām muzejā būs koncerts “Es savai māmiņai”, kurā piedalīsies Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas audzēkņi un koncertmeistare Santa Puriņa.

Svētdien, 14.maijā, māmiņām veltīts koncerti notiks Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Tautas deju ansambļa “Zelta sietiņš” dejotāji skatītājus priecēs koncertā “Pavasari gaida viņa, visa dzīva radībiņa”, bet skatuves mākslinieki Gints Andžāns, Ieva Akuratere, Ginta Krievkalna, Varis Vētra, Marts Kristians Kalniņš, Rēzija Kalniņa, Olga Rajecka, muzikālā apvienība “Vintāža” un ansamblis “Dzeguzīte” ielūdz apmeklētājus uz koncertu “Mans stāsts”. Kultūras centrā “Mazā ģilde” varēs baudīt solistes Aijas Vītoliņas, pianista Romāna Vendiņa un saksofonista Dāvja Jurkas māksliniecisko sniegumu koncertā “Sirdspuksti”. Klausītāji gaidīti arī pasaules un tautas mūzikas grupas “Zāle” koncertā “Viņa”, kas notiks kultūras centrā “Imanta”, kā arī Kārļa Kazāka koncertā “Sirsnīgais miers”, kas būs dzirdams kultūras centrā “Iļģuciems”. Svētku noskaņas koncerts “Saules mirkli dāvājot” būs Brīvības gatves 266 telpās, kur uzstāsies soliste Evita Pehlaka un VEF Kultūras pils vokālais ansamblis “Poppy”.

Svētku pasākumi notiks ne tikai kultūras centros, bet arī baznīcās. Rīgas Domā būs labdarības koncerts “Uzzied eņģeļu koks” ar Pāvula Jurjāna mūzikas skolas vijolnieku ansambļa un simfoniskā orķestra, kā arī kamerkora “Cantus” piedalīšanos. Šajā koncertā ieeja ir ar par ziedojumiem. Savukārt Rīgas Sv.Pētera baznīcā dziedās jauktais koris “Domino” diriģenta Eduarda Fiskoviča vadībā koncertā “Satikšanās”.

Saistītās tēmas: Mātes dienaPasākumiSVētki

youtube icon
Abonēt youtube