Jau šovakar startēs 62. Eirovīzijas dziesmu konkurss, un pirmajā pusfinālā ar 18. kārtas numuru uz skatuves kāps arī Latvijas pārstāvji – grupa “Triānas parks”. Sveicienus un laba vēlējumus caur portālu ritakafija.lv viņiem sūta uz Eirovīzijas skatuves jau reiz pabijušie pašmāju mūziķi. 

 

Kārlis Būmeisters, duets “Valters&Kaža” (2005.)- Nu būšu ļoti īss. Kijevā latviešiem iepriekš ir labi gājis. Novēlu jaunajiem pārspēt mūsu rekordu.

 

 

Aija Andrejeva, jeb Aisha (2010.)- Agnese, nebaidies, galvenais nebaidies! Svarīgākais ir darīt visu ar pārliecību un neko nebaidīties. Viņa ir brīnišķīga, tāda kāda viņa ir – viņai ir forša komanda un grupā super čaļi. Un atliek novēlēt- nebaidies, jo tev viss izdosies!

 

Roberto Meloni, grupas “Bonaparti.lv” un “Pirates of the Sea” (2007. un 2008.) – Es novēlu Agnesei un “Triānas parkam”, lai uz skatuves viņi būtu tikpat krāsaini, atraktīvi, talantīgi un atšķirīgi no visiem pārējiem. Latvija vienmēr “Eirovīzijā” māk atšķirties no pārējām valstīm un esmu pārliecināts, ka šogad mūsējiem ies ļoti labi. Agnese ar grupu ir ļoti atraktīva un dziesma ir laba un lipīga! Jānovēl, lai šis konkurss viņiem paver iespējas izsisties pa visu Eiropu. Agnese, turies!

 

Ralfs Eilands, grupa “Per”  (2013.) – Agnese beidzot ir tur, kur viņa ir pelnījusi būt. Man liels prieks par viņu, ka viņa beidzot sāk sevi pierādīt. Es viņai novēlu izdarīt uz skatuves visu, kā ieplānots. Nebaidīties un droši iet uz priekšu.

 

Atskats uz Latvijas dalību “Eirovīzijā”:

https://www.youtube.com/watch?v=P0_fMb_35cE&index=4&list=PLoIZuKga-kWaOoecORarMWS5XzGZNEL6Q

https://www.youtube.com/watch?v=zHLqfkU_0xA&index=9&list=PLoIZuKga-kWaOoecORarMWS5XzGZNEL6Q

Foto: ritakafija.lv un bns arhīvs, facebook.com

youtube icon
Abonēt youtube