Vakar, 13. maijā Rīgā tika aizvadīta “Rimi” bērnu diena, kuras ietvaros notika arī bērnu dienas skrējiens, kurā piedalījās vairāk nekā 8000 dalībnieku. Pēc skrējiena, sociālajā tīklā Facebook parādījās kāds ļoti jauks ieraksts. 

Aiga Šķipore ar Facebook palīdzību vēlas atrast kādas meitenītes vecākus, lai pateiktu paldies par to, ka “izaudzinājuši labsirdīgu, nesavtīgu un līdzjūtīgu meitu“.


“Ļoti priecātos, ja mana pateicība nonāktu līdz īstajai ģimenei! ❤
Šodiena bija pilna ar notikumiem, tāpēc sākām jau agri no rīta ar Rimi bērnu maratonu. Sanāca steiga pie starta, tādēļ Lība satraucās, apjuka. Stāvu aiz barjeras, skatos uz savu bēdu čupiņu starta zonā un redzu, ka viņa negrib vairs skriet! Bet tik ļoti gaidīja šo dienu!!!
Taču tad startā blakus viena sveša meitenīte paņēma Lību pie rokas un teica, lai nebaidās. Viņas noskrēja visus 600metrus roku rokā. Meitene bija lielāka par manu meitu, taču skrēja tā, lai Lība tiek līdzi, lai gan viņa pati varētu arī ātrāk tikt līdz finišam.
Sagaidot meitenes finišā, uzzināju, ka viņu sauc Samanta. Viņa ir krievu tautības, bet ar Lību runāja latviski, vecums, manuprāt, varētu būt ~10gadi, tumšiem matiem, melnā sporta tērpā ar spīgulīšiem.
Ja nu gadījumā mans stāsts aizies līdz Samantas ģimenei, tad es saku Jums, Samantas vecāki, PALDIES! Par to, ka esat izaudzinājuši labsirdīgu, nesavtīgu un līdzjūtīgu meitu. Un, jā – gribu, lai zināt, ka šāda Samantas rīcība “izglāba” mums ne tikai rītu, bet visu šo saulaino dienu! :)”

Palīdzēsim ar mēs atrast mazo Samantu un viņas vecākus, tādēļ dalies ar šo informāciju! 🙂

Saistītās tēmas: LībaPalīdzībaRimi bērnu skrējienssamanta

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube