Šī gada 26. maijā elastīga darba piekritēji un interesenti jau sesto gadu tiek aicināti piedalīties “Strādā jebkur!” dienā, kuras mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu, skaidrot tā priekšrocības un elastīga darba organizēšanas principus. Šogad akcijas ietvaros taps digitāla pop-up pilsēta, kurā pārstāvētas visdažādākās nozares – no IKT līdz valsts pārvaldei, izglītībai, mākslai un pat skaistumkopšanai.

Pop-up “Strādā jebkur!” pilsēta darboties 26. maijā, sākot no plkst. 13:00, Sporta ielā 2 –pagalmā pie Laikmetīgās mākslas centra kim?

Mūsu mērķis ir parādīt, ka elastīgs darbs nav domāts tikai IT nozares pārstāvjiem. Izmantot šādas darba formas priekšrocības var gandrīz ikvienā nozarē un ikvienā profesijā. Tā ir mūsdienu darba vides tendence, ko arvien biežāk pieprasa paši darbinieki, tāpēc vēlamies ikvienu – gan darba devēju, gan darba ņēmēju iedrošināt uzzināt vairāk par elastīga darba iespējām un formām,” aicina Renāte Strazdiņa, Microsoft Latvia vadītāja.

Mūsdienu inovatīvie IT risinājumi un mākoņpakalpojumu plašais atbalsts darbiniekus spēj pilnvērtīgi nodrošināt ar visiem nepieciešamajiem darba apstākļiem un rīkiem. Mūsu pašu uzņēmumā attālināti strādā vairāki darbinieki ne tikai no dažādām Latvijas pilsētām, bet arī valstīm. Ātrs un efektīvs atbalsts ir būtiska vienādojuma sastāvdaļa, kas visu šo padara iespējamu, un domāju, ka nākotnē arvien vairāk uzņēmēju spēs nodrošināt savus darbiniekus ar iespēju strādāt jebkur,” norāda Squalio valdes loceklis Gatis Ošs.

Saistītās tēmas: DarbiniekiDarbsinovācijasRīga

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube