Pēc piektā neauglības ārstēšanas mēģinājuma, Briāna grūtniecības tests beidzot parādīja divas strīpiņas. Tas bija viņas pirmais pozitīvais tests divu gadu laikā, kopš viņa ar vīru centās ieņemt bērniņu.

Jāteic, tas nebija vienīgais pārsteigums. Astotās nedēļas ultrasonogrāfija parādīja, ko šokējošu – viņi gaida piecīšus. Saprotams, ka viņi bija šokā. “Es gandrīz noģību,” atceras Briānas vīrs Džordans.

“Es biju tādā šokā, ka nespēju parunāt,” stāsta 29 gadus vecā Briāna. “Es vienkārši sēdēju tur un neticīgi skatījos ekrānā.”
Pēc neskaitāmiem apaugļošanas mēģinājumiem un neskaitāmiem izmeklējumiem, Briānai tika norādīts, ka pastāv vien 4-8% iespējamība, ka tiks ieņemti trīnīši. Ja ir runa par piecīšiem, var uzskatīt, ka ir noticis brīnums.

Kaut arī ziņa par to, ka Briāna beidzot ir stāvoklī un pasaulē laidīs piecus bērniņus, viņas grūtniecība nebūt nebija viegla. Neilgi pēc apaugļošanas viņai diagnosticēja slimību, kas paredz, ka viņai visu laiku ir slikta dūša un vemšana. Vēlāk viņu ielika slimnīcā ar dehidrāciju un zaudētu ievērojamu daudzumu svara.

22. nedēļā viņai atkal nācās doties uz slimnīcu. Pastāvēja risks, ka mazuļi pasaulē nāks priekšlaicīgi. Atlikušais grūtniecības laiks Briānai bija jāpavada slimnīcā.

Briāna cerēja mazos pasaulē sagaidīt 30. nedēļā, tomēr tā gan nenotika. Pēc 28 nedēļām pasaulē nāca trīs meitenes un divi puikas – Zoja Hārta, Dakota Feita, Holīna Greisa, Ašers Bleizs un Gevins Leins. Mazie pasaulē nāca ar ķeizargrieziena palīdzību otrajā maijā.

Briāna savus piecus mazulīšus uzskata par īstu svētību un apgalvo, ka katrs no mazuļiem ir kā balva par visām piecām reizēm, kuras abi centušies ieņemt mazuli, bet neveiksmīgi.

Saistītās tēmas: attiecībasgrūtniecībapiecīši

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube