Rīgas Doma dārzā, 1. jūlijā, plkst. 21:00, festivālā „Rīgas Ritmi 2017’’ uzstāsies enerģiskā soul, fank grupa no Francijas – ‘’ Electro Deluxe’’.

Dibināta 2001. gadā, grupa „Electro Deluxe” ir paspējusi laist klajā 6 studijas albumus, iekarot Francijas un Eiropas lielākās skatuves. Ar saviem ekspresīvajiem un emocijām piesātinātajiem priekšnesumiem kļuvusi par vienu no pieprasītākajām mūzikas grupām Eiropas lielākajos džeza un popmūzikas festivālos.

Grupas nosaukums izsaka neapšaubāmu kvalitāti un muzikālo baudījumu. Nav muzikālu ierobežojumu, nav etiķetes, nav atslābuma. Electro Deluxe pēta mūzikas robežas visās savās dimensijās un neticami veiksmīgi atjauno un savieno muzikālo mantojumu un moderno.

Sākotnēji „Electro Deluxe’’ bijis mūziķu kvartets, bet kopš 2010. gada, kad grupai pievienojās solists, Amerikas Savienotajās valstīs dzimušais James Copley, grupas skanējums ieguvis citu nokrāsu. James pārņem skatuvi ar savu lielisko balsi un neizsīkstošo enerģiju, saglabājot eleganci un šarmu, padarot grupas uzstāšanās neaizmirstamas.

Grupas jaunākais, 2016. gadā, izdotais albums „Circle” iekarojis Francijas radio topu virsotnes. Rīgā grupa prezentēs dziesmas no jaunākā albuma un arī populārākos skaņdarbus no iepriekšējiem albumiem.

‘’Prātam neaptverama enerģija no solista un milzīgs grūvs no grupas, liek sajūsmināties viscaur labi pabeigtajam albumam. Pasaules klase!’’– SLR

 


Attēls: Enzo Productions

Saistītās tēmas: Electro DeluxeKonertsRīgas Ritmi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube