Ventspilī kāds autovadītājs, kurš, būdams alkohola reibumā, izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, piedāvājis policistiem 400 eiro kukuli, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Ceļu satiksmes negadījums noticis 30.maija rītā ap plkst.6.20 Ventspilī, Siguldas ielā. 1970.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, uzbraucis ceļu norobežojošai barjerai, bojājot to. Negadījumā cietušo nav, taču vīrietis transportlīdzekli vadījis, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrietis atteicies no alkohola pārbaudes un vienlaikus piedāvājis likumsargiem kukuli – 400 eiro. Policisti vīrieti aizveduši uz medicīnas iestādi, lai noteiktu alkohola koncentrāciju asinīs, taču arī tad viņš nav rimies un piedāvājis naudu. Nonākot medicīnas iestādē, autovadītājs tomēr piekritis nodot analīzes.

Par ceļu satiksmes negadījumu noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols, bet par kukuļdošanas faktu sākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šis ir šogad ceturtais autovadītājs Kurzemē, kurš aizturēts par kukuļa piedāvāšanu policistiem.

 


 

Saistītās tēmas: AutovadītājsKukulisNegadījums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube