Amerikāņu popzvaigzne Ariana Grande negaidīti apmeklējusi slimnīcā savus gados jaunos fanos, kas tika ievainoti teroraktā pēc viņas koncerta Mančestras arēnā 22.maijā.

Grande sociālajā tīklā “Instagram” ievietojusi attēlus ar savu vizīti Karaliskajā Mančestras bērnu slimnīcā. Attēlos redzams, kā viņa apskauj bērnus slimnīcas gultās un pozē ar medmāsām.

Grande piektdien ieradās Lielbritānijā, lai ar Džastinu Bīberu un citām mūzikas zvaigznēm svētdien Mančestrā uzstātos labdarības koncertā, kas tiks rīkots šajā pilsētā notikušā terorakta upuru un to ģimeņu atbalstam, paziņoja organizētāji.

Koncerts “One Love Manchester” notiks kriketa stadionā “Emirates Old Trafford“, un tajā uzstāsies arī Keitija Perija, “Coldplay“, Mailija Sairusa, Ašers, Farels Viljamss, Naiels Horans un “Take That“.

Koncerta mērķis ir vākt naudu ārkārtas fondam, kuru izveidojusi Mančestras pilsētas dome un Britu Sarkanais Krusts.

22.maija vakarā Mančestras Arēnā Arianas Grandes koncerta izskaņā uzspridzinājās terorists pašnāvnieks, nogalinot 22 cilvēkus un ievainojot vairākus desmitus.

Grandes fani, kas bija Arēnā notikušajā koncertā, var pieteikties bezmaksas biļetēm uz gaidāmo labdarības koncertu.

“Mana sirds, lūgšanas un līdzjūtības apliecinājumi ir ar Mančestras uzbrukuma upuriem un viņu mīļajiem,” teikts Grandes paziņojumā, kuru izplatīja Britu Sarkanais Krusts.

“Mēs neļausim tam sašķelt mūs,” viņa sacīja.

“Mums atbildē uz šo vardarbību būtu jāsanāk tuvāk kopā, jāpalīdz cits citam, vairāk jāmīl, jādzied skaļāk un jādzīvo laipnāk un dāsnāk nekā iepriekš,” aicināja Grande.

Pēc terorakta Grande bija atcēlusi visus koncertus līdz 5.jūnijam, tostarp divas uzstāšanās Londonā, bet paredzēja atsākt savu koncerttūri “Dangerous Woman” 7.jūnijā Parīzē

youtube icon
Abonēt youtube