Inga Gorbunova kopā ar tādām autorēm kā Nora Ikstena, Dana Sinkeviča, Ieva Cipruse, Alise Zariņa, Linda Curika, Jolanta Sēnele, Dace Preisa un Sandra Zaiceva u.c. radījusi jaunu grāmatžurnālu sievietēm. Izdevums adresēts tām, kuras vēlas būt iekšēji brīvas, justies labi savā ķermenī, savā prātā, savā vecumā un savā laikā, ignorējot stereotipus, aizspriedumus un sabiedrībā mākslīgi radītus standartus.

IMPERFEKT ir atšķirīgs koncepts starp šobrīd tirgū esošajiem izdevumiem. Divsimts lappušu biezais grāmatžurnāls atšķirsies gan saturiski, gan arī ar poligrāfisko kvalitāti. Drukas izdevums iznāks četras reizes gadā, bet ikdienā lasītājām tiks piedāvāts aktuālais saturs portālā imperfekt.com.

“IMPERFEKT ir kā liela sievietes rokassoma – šķietams haoss, kurā var atrast visu ko. Esmu pārliecināta, ka tas sagādās patīkamus brīžus tām, kuras mīl lasīt. Taču IMPERFEKT nav tikai lasāmviela. IMPERFEKT ir mūsu izvēlētā dzīvesstila zīmols. Plānojam, ka tas vēl tikai turpinās augt un attīstīties. Kopā ar savām lasītājām domāsim un meklēsim iespējas, kā padarīt savu ikdienu krāsaināku, svinēt dzīvi, nevis tērēt laiku, čīkstot par to,” stāsta Latvijā pirmā grāmatžurnāla sievietēm izdevēja un galvenā redaktore Inga Gorbunova.

Interesanti, ka portālā imperfekt.com darbosies arī veikals, kurā varēs nopirkt ne vien grāmatžurnālu, bet arī dažādas stilīgas mājlietas, kvalitatīvas somas, kleitas, rotaslietas un citus aksesuārus.

Saistītās tēmas: IMPERFEKTsievietesžurnāls

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube