Skaidrs, ka vēlēšanu laiks ir beidzies un pēc daudzu rīdzinieku domām, viss atkal ir teju tāpat, kā bijis. 

Kāds Facebook lietotājs, kas sevi dēvē kā Kaspars Taspats, savā profilā publicējis visai garu šoka un dusmu pilnu ierakstu par piedzīvoto vienā no Rīgas autobusu pieturām.

Smirdoņa, nesakārtotība un policistu pilnīga vienaldzība. “Biju nonācis kriminālu salašņu apsēstā izgāztuvē, nevis sabiedriskā transporta pieturā Rīgas centrā!” – tā raksta Kaspars par pieturā redzēto.

Lūk, arī Kaspara piedzīvotais kādā no Rīgas sabiedriskā transporta pieturām. 


“Šajā jaukajā un saulainajā dienā nolēmu apmeklēt Rīgas Centrāltirgu, lai savam mielastam sarūpētu gardus un svaigus produktus no Latvijas laukiem, kā transportu nokļūšanai līdz tirgum biju izvēlējies sabiedrisko transportu, viss būtu labi, ja ne viens BET….

Priecīgs un ar iepirktiem smaržīgiem Latvijas lauku labumiem, devos uz autobusu pieturu Gogoļa ielā, lai dotos mājup. Tuvojoties pieturai,jau pa lielu attālumu šīs dienas siltais vējiņš manā virzienā nesa diezgan nejauku smirdoņu, kura ne par ko labu neliecināja! Atnākot līdz autobusu pieturai, manas aizdomas apstiprinājās un pavērās skats, no kura reāli biju šokā!!!

Biju nonācis kriminālu salašņu apsēstā izgāztuvē, nevis sabiedriskā transporta pieturā Rīgas centrā!

Skats pavērās, maigi izsakoties, dramatisks, visus soliņus, kā maitu lijas apsēduši jau iepriekš pieminētie kriminālie salašņas stiprā alkohola reibumā, kuri spļaudīdamies uz visām pusēm savā strapā sarunājās, ja to var nosaukt par sarunu, kaut kādā tikai šiem indivīdiem saprotamā valodā (iespējams,ka maiju vai šumeru). Apkārt nenormāla smirdoņa, jo šīs sugas indīvīdi raduši taisīt biksēs!

Gados veciem cilvēkiem, kuri devušies uz tirgu iegādāties lētāku pārtiku, lai, iespējams, ietaupītu kādu centu, ir jāstāv kājās pie soliņiem, smirdoņas ielenktiem, turot iepirkuma maisiņus rokā, un pacietīgi jāgaida savs transports. Protams, bez žēlastības pret sevi un apkārtējiem sugas pārstavji, lielos apjomos lieto dažādus mistiskus šķidrumus un uzlējumus no dažāda tilpuma plastmasas pudelēm, protams, visa šī iztukšotā tara turpat pie soliņiem tiek nosviesta uz trotuāra. Par drēbju skapi šīs sugas pārstavji ir izvēlējušies turpat blakus stāvošo atkritumu tvertni, drēbes taču zemē neliksi. 🙂

Kāds stipri saguris indīvīds ir atlaidies pa visu soliņu un sauļojas… īsāk, pilnīgs murgs!!!

Visi zina, ka Rīgas Centrāltirgus ir ļoti populāra, iecienīta un tūristu apmeklēta vieta, tad, ko šie tūristi padomā par Rīgu, Latviju, par Mums visiem, redzot šo skatu!?

Bet visvairāk pārsteidz garām lēni braucošas pašvaldības policijas automašīnas un vienaldzīgās policistu sejas tajās, kā arī pa tirgu kurpes slīpējošo liekēžu bars Pašvaldības policijas formās, un visiem šis murgs ir pie kājas! Pavisam nesen, pirms pašvaldību vēlēšanām, uz katra stūra varēja dzirdēt un lasīt “mēs sakārtosim Rīgu “mēs sakārtosim valsti”, sākumā sakārtojiet kaut vai vienu pieturu Rīgas centrā ! 🙂

Kārtotāji… tāpēc Mūsu valsts ir Di… , jo pie valdības ir tādi kārtotāji, kuri kārtos Rīgu, valsti…. Bet patiesībā vienīgais, ko sakārto, ir savs finansiālais stāvoklis. Un beigās, mans jautājums Rīgas domes un Pašvaldības policijas atbildīgajām amatpersonām :

“Kad tiks likvidēta šī izgāztuve Rīgas centrā ar tai piederošajiem kriminālajiem salašņām?””

Noslēgumā Kaspars lūdz visus dalīties ar šo stāstu, jo uzskata, ka tādā veidā iespējams piedzīvot pārmaiņas, uzsverot, ka mūsos visos ir spēks!


youtube icon
Abonēt youtube