Vakar ar jubilejas koncertu uz “Splendid Palace” skatuves savas dzīves 60. dzimšanas dienu  nosvinēja pašmāju estrādes leģenda Žoržs Siksna jeb vienkārši Žoržiks! Sākumā skatītājus priecēja pusotru stundu ilgs koncerts, tam sekoja autogrāfu dalīšana. Un beigās arī pats Žoržs varēja sākt svinēt, baudot 50 gramus konjaka un svētku kliņģeri.

 

Kad viņš dzied savu slaveno hitu “Genoveva”, meitenes smejas un vīri rauj līdzi. Gadu desmitiem viņa repertuārā ir Maestro Raimonda Paula dziesmas – īpaši  rakstītas dziedātāja  liriskajai tenora balsij.  Dziedātājam Žoržam Siksnam ir paveicies, satiekot īstos cilvēkus īstajā laikā. Arī savu 60 gadu jubileju 13. jūnija vakarā mūziķis nosvinēja ar dziesmām uz skatuves. Solīdi tērpts kundziņš ar izcili nospodrinātām kurpēm – tāds Žoržiks vienmēr iznāk uz skatuves. Taču caur dziesmām viņš atdzīvina dažādus tēlus. Un ar kustībām un mīmiku mūziķis katru dziesmu uz skatuves pārvērš stāstā.  Taču šoreiz stāsts ir par pašu leģendāro dziedātāju. Apaļajā dzimšanas dienā mūziķi sveica gan kultūras ministre Dace Melbārde, gan valsts prezidents Raimonds Vējonis, nosūtot jubilāram īpašus rakstiskus apsveikumus.

Pēc visām oficiālajām sveikšanām turpinājās pasēdēšana pie svētku kliņģera un arī 50 gramiem Žoržam ierastā konjaka. Portāls RītaKafija.lv vēlreiz sveic izcilo mūziķi apaļajā gadadienā un piedāvā ielūkoties spilgtākajos jubilejas svinību mirkļos.

Foto: Raimonds Birkenfelds

 

 

Saistītās tēmas: 60 gadiJubilejažoržs siksna

youtube icon
Abonēt youtube