Droīds “R2-D2”, kas ticis izmantots vairākās “Zvaigžņu karu” kinosāgas filmās, trešdien pārdots izsolē par teju trim miljoniem dolāru, pavēstīja izsoļu nams “Profiles in History”.

Metru augstais robots salikts kopā no daļām, kas izmantotas, filmējot sākotnējo triloģiju, un pārdots par 2,76 miljoniem dolāru.

Nav ziņu par to, kas droīdu iegādājies. Izsolē, kurā piedāvātas vairākas “Zvaigžņu karu” butaforijas, droīds bija dārgākais priekšmets.

Lūka Skaivolkera gaismas zobens no pirmajām divām filmām tika pārdots par 450 000 dolāru, bet Dārta Veidera ķivere no sākotnējās filmas – par 96 000 dolāru.

Pirms izsoles Kalabasasā, Kalifornijā, bāzētas uzņēmums “Profiles in History” prognozēja, ka droīdu izdosies pārdot par līdz diviem miljoniem dolāru.

Izsolē veiksmīgi tika pārdotas arī citas relikvijas no kino un televīzijas filmām par izplatījuma tematiku.

Tā 23 gaisa kuģu kolekcija no “Battlestar Galactica” un “Buck Rogers” tika pārdota par 1,8 miljoniem dolāru. Ķivere, kas filmas “Aliens” uzņemšanas laukumā bija galvā aktierim Bilam Pakstonam, tika izsolīta par 51 000 dolāru.

Tiesa gan, ne visas izsolītās kinorelikvijas bija no kosmosa dzīlēm. Tā izgaismotā deju grīda no filmas “Saturday Night Fever” tika pārdota par 1,2 miljoniem dolāru.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube