Jau no pavasara Rīgas ielās bieži manīts superauto – dzeltenais “Ferrari 488 Spider”. Pie šikā spēkrata stūres manāmā simpātiskā liepājniece Betija Vālrūs (agrāk Markopa) kopā ar vīru skandināvu uzņēmēju Kari arī ir devušies prestižajā “Gumball 3000” rallijā. Kā 117.ekipāža saldais pārītis ceļu līdz Grieķijai mēros tieši dzeltenajā “Ferrari”.

 

Saskaņotās jakās – zilos un dzeltenos toņos ar zelta krāsas stilizētām kniedēm, tā dzīvesstila rallijā “Gumball 3000” defilēja saldais pārītis Betija un Kari Vālrūs (Wahlroos). Viņi ir vieni no retajiem, kuras komandas ekipāžas sastāvā ir Latvijas karodziņš. Skandināvu uzņēmēja Kari sieva ir dzimusi un augusi Liepājā un ikdienā ir redzama tepat Rīgā. Glītā tumšmate preses slejās un medijos īpaši nav gozējusies. Taču, rīdzinieki viņu ir ievērojuši, pateicoties viņas šikajam auto. Betija ir tā, kas Rīgas ielās redzama stūrējam dzelteno “Ferrari”. Un tieši ar šo automašīnu abi dosies arī rallijā. Ekipāža ar 117. numuru saucās “TEAM TSAR”. Savukārt, zem komandas nosaukuma lasāms vārdu savienojums “Bella & Kari”.  Simpātiskā Betija ar vīru Kari ir vieni no retajiem Latvijas pārstāvjiem, kas dosies pasaules dārgāko autiņu rallijā “Gumball 3000”. Abi Latvijā atgriezās īsi pirms gaidāmā rallija no romantiskas atpūtas Dubaijā.

 

Savukārt,  90. ekipāžas sastāvā kopā ar diviem Krievijas pilsoņiem ceļu uz Grieķiju mēros arī dalībnieks no Latvijas Aleksandrs Durandins.

Foto: facebook.com

youtube icon
Abonēt youtube