Pagājušās nedēļas izskaņā Dzintaru koncertzālē divus vakarus pēc kārtas uzstājās Krievijas pianists Deniss Macujevs un starp šo koncertu viesiem netrūka pašmāju miljonāru un slavenību. Turklāt viņa koncertā paviesojās arī pati primadonna Alla Pugačova ar saviem slavenajiem draugiem no Krievijas šovbiznesa.

 

Dzintaru koncertzālē varēja sastapt krietnu pulku populāru personu – bijušo AS “Latvijas Gāze” vadītāju Adrianu Dāvi, kluba “Piens” līdzīpašnieku Mārtiņu Mielavu, bijušo premjeru Valdi Birkavu, pašmāju “Mersedes karalieni”  Benitu Sadausku, vienu no Latvijas bagātākajiem pāriem Kirovu un Annu Lipmanus un citus smalku pasākumu cienītājus. Arī par pašmāju oligarhiem dēvētie Ainārs Šlesers ar sievu Inesi un pat Andris Šķēle ar savu kundzi Kristiānu nelaida garām šo koncertu.

Tomēr lielāko uzmanību piesaistīja Krievijas estrādes primadonnas Allas Pugačovas ierašanās. Viņa koncertu baudīja komponista Igora Nikolajeva un aktiera Leonīda Jermoļņika kompānijā. Viņa koncertu apmeklēja ģērbusies vienkāršā bēšas krāsas mētelī un stilīgā keponā. Savukārt, svinīgumu koptēlam piešķīra masīvās rotas, kuru akmeņi burtiski mirdzēja uz melnās blūzītes fona.

Macujevs uzstājās kopā ar Baltijas Muzikālo Sezonu simfonisko orķestri diriģenta Aleksandra Sladkovska vadībā. Sestdien, 1.jūlijā, Macujevs atskaņoja Modesta Musorgska, Pētera Čaikovska, Aleksandra Borodina un Džordža Gēršvina klasiskos skaņdarbus. Savukārt svētdiena, 2.jūlijs, tika aizvadīta džeza noskaņā, kur kopā ar Macujevu uzstājās arī pazīstamie džeza muzikanti Andrejs Ivanovs (kontrabass) un Aleksandrs Zingers (sitaminstrumenti).

Foto: publicitātes foto

youtube icon
Abonēt youtube