Pilnā sparā rit festivālu laiks, kad cilvēki dodas izklaidēties pasākumos, kas atbilst viņu muzikālajai gaumei. Vēl aizvien pašmāju populārākais festivāls ir “Positivus”, tiesa lielākā daļa uz Salacgrīvu dodas aiz ieraduma vai tāpēc, ka tur brauc visi. Savukārt, virkne slavenību aizvien vairāk meklē alternatīvas izklaides iespējas. Grupas “Prāta Vētra” puiši bija manāmi starp festivāla “Playground” apmeklētājiem. Un Jānis Jubalts izmantoja iespēju izrādīt savas iemaņas uz skeitborda dēļa.

 

Aktīvās atpūtas festivāls “Playground” iemieso sevī visu to, kas ir jau zudis festivālam “Positivus”. Un hipsteru kultūras nogurdinātie ar prieku attopas “Playground” un vēl atvelk līdzi draugus. Mūzikas žanru dažādība un ļoti daudz dažādu ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumi ar iespēju pašam izmēģināt ir šī festivāla panākumu atslēga. Savukārt, pašmāju slavenības šo uzskata par lielisku festivālu, kur atpūsties, jo prese šim pasākumam nepelnīti nepievērš vērību. Festivāla otrajā dienā skeitborda laukumā kopā ar meitu Odriju atpūtās “Prata Vētras” mūziķis Jānis Jubalts. Sākumā Jubis pats atminējās savus jaunības gadus un atsvaidzināja iemaņas uz dēļa. Taču, pēcāk viņš savas zināšanas centās nodot jaunākajai meitai Odrijai.

 

Šķiet, ka “prātinieki” ir gatavi krāpt “Positivus”, jo vakara gaitā šajā festivālā uzradās arī Māris Mihelsons. Savukārt, grupas solists Renārs Kaupers uz “Playground” ieradās taisnā ceļā no Cēsīs notiekošajām “Imanta dienām”, lai uz festivāla skatuves padziedātu ar Gustavo jeb kā viņam patīk sevi dēvēt Arstarulsmirusu.

Foto: Jānis Ogle

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube