Teiciens – ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā, var tikt attiecināms arī uz profesionālo sportu. Un vasaras beidzamie mēneši ir īstais laiks, lai intensīvi strādātu pie savas sportiskās formas. Šobrīd Alūksnē sporta nometnē sev nepieciešamo rūdījumu ziemai trenē pašmāju labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

Šobrīd Alūksnē sporta nometnē jaunajai sezonai gatavojās biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Kopā ar Andreju treniņu nometnē atrodas arī viņa treneris Intars Bērtulis, kā arī viesi no Norvēģijas, starp tiem arī biatlonists Martins Engs. Pēc abu kopīgiem treniņiem Engs sociālajos tīklos nopozējis kopā ar Rastorgujevu raksta: “Šis cilvēks mani mēģina nogalināt”!

 

Šobrīd kļuvis zināms arī provizoriskais Pasaules Kausa posmu kalendārs jaunajai sezonai. Kā ierasts, sezonu plānots uzsākt novembra beigās Esterzundā, Zviedrijā. Otrais posms norisināsies Hohfilcenē (Austrija), bet trešais posms pēc ilgāka pārtraukuma atgriezīsies Francijā (Anesī).

Pēc Jaunā gada sacensības norisināsies divās Vācijas biatlona trasēs – vispirms Oberhofā, pēc tam Rūpoldingā, bet pēdējais posms pirms Olimpiskajām spēlēm tiks aizvadīts Itālijas kūrortā Antholcā.

Laikā no 9. līdz 25. februārim biatlonisti sacentīsies četrgades lielākajās sacensībās Pjenčanas olimpiskajā trasē Korejā, bet PK sezonas noslēdzošais trimestris atsāksies 5. martā Kontiolahti (Somija). Savukārt astotais posms norisināsies turpat kaimiņos Norvēģijā, Holmenkollenā. Rādās, ka Pasaules Kausa sacensības varētu atgriezties Krievijā, jo vismaz šobrīd kā devītā noslēdzošā posma mājvieta norādīta Tjumeņa.

 

Foto: facebook.com

Saistītās tēmas: AluksneAndrejs RastorgūjevsBiatlonsTreniņi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube