Politiķis Hosams Abu Meri un uzņēmēja Linda Mūrniece vasaras sākumā paziņoja par savu laulības šķiršanu. Un abu kopīgais dzīvoklis Baložos nu ir nonācis pārdošanas sludinājumu lapās. Dīvaini, ka tieši pēc laulības šķiršanas abi atrod vairāk brīva laika, ko pavadīt kopā saviesīgos pasākumos. Šonedēļ bijušie laulātie kopā apmeklēja Jūrmalā notiekošā festivāla “Laima Rendez Vous Jūrmala” atklāšanas koncertu.

Draudzīgi ejot viens otram līdzās, uz koncertu Dzintaru koncertzālē ceturtdienas vakarā ieradās ārsts un politiķis Hosams Abu Meri un nu jau viņa bijusī sieva uzņēmēja Linda Mūrniece. Abi ieņēma sēdvietas zāles trešajā rindā. Koncerta laikā bijušie laulātie aktīvi sarunājās. Savukārt, pusstundu garo pauzi abi devās pastaigāties kopā. Interesanti, ka tieši pēc  laulības šķiršanas abi aktīvāk kopā ir sākuši apmeklēt publiskus pasākumus.

Jāatgādina, ka par savu kopdzīves šķiršanu abi paziņoja vasaras sākumā ar sentimentālu vēstuli sociālajā tīklā facebook.com. Pēc laulības šķiršanās sieviete no uzvārda Abu Meri atgriezās pie sava pirmās laulības uzvārda Mūrniece. Savukārt jūlija sākumā sludinājumu portālā ss.lv parādījās Lindas sludinājums par abu kādreizējās ģimenes ligzdiņas tirdzniecību. Lepnais trīs istabu dzīvoklis Baložos tiek tirgots  par 146 tūkstošiem eiro.

Foto: publicitātes foto Jānis Spigovskis

 

youtube icon
Abonēt youtube