Šodien plkst. 17:00 Liepājā jau septīto reizi vārtus vērs viens no košākajiem vasaras pasākumiem, Summer Sound festivāls. Summer Sound norisināsies 28.-29. jūlijā un šogad festivāla apmeklētājus pārsteigs tropiskā stilā iekārtota pludmale, vairākas jaunas skatuves un krāšņa muzikālā programma.

Piektdien uz lielās Summer Sound skatuves festivāla viesus sagaidīs Tehnikums un Ozols, bet galvenie festivāla mākslinieki būs dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingande, solot skaļu un enerģisku deju nakti. Parka Aldaris skatuvē uzstāsies psihodēliskā drīmpopa apvienība Polifauna, hiphopa mākslinieks Fakts, jaunākā Liepājas mūziķu paaudze Pop Rok Kids kopā ar Ivo Fominu un Aināru Virgu, indīpopa grupa Franco Franco, daudzu mīlētie Astro’n’out, kā arī leģendārā pagānu folk-metāla grupa Skyforger. Uz Koncertsētas skatuves uzstāsies Marta Grigale, Aivis Gailītis, Baiba Dēķena, Du Duo, Tīna Šipkēvica, Anita Intaite, Gints Cālītis un Vilksnevilks, bet uz Priekšnama skatuves varēs redzēt Jāni Irbi, Jauda un Pussy Rock. Par naksnīgām dejām līdz rīta agrumam uz Jim Beam Summer Dance skatuves rūpēsies Toms Grēviņš.

“Festivāla teritorija ir sagatavota divām svētku dienām, laika ziņas ir mums labvēlīgas un ar nepacietību gaidām ciemos Summer Sound viesus, lai jau šovakar izbaudītu pasaules vadošo dīdžeju šovus”, stāsta Summer Sound direktore Linda Zajarska.

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29. jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingande parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs Bermudu Divstūris. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl VaneDeeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

Saistītās tēmas: FestivālsLiepājaSummer Sound

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube