Režisors un asprātību meistars Zigurda Neimanis šovasar vērienīgā brīvdabas iestudējumā pārsteigs skatītājus ar neredzētu slavenā romāna “Trīs Musketieri” interpretāciju. “Muzikāls un pieklājīgi pikants, krāšņs un pārsteigumiem bagāts – par citiem, bet tomēr par mums pašiem,” iestudējumu raksturo režisors.

 

Vasaras grandiozākais piedzīvojums visai ģimenei – izrāde, kuras tēmas skar pieaugušo dzīvi, bet forma ir bērniem draudzīga – populāras dziesmas, atraktīva horeogrāfija, pirotehnikas un cirka elementi – neatstās vienaldzīgu neviena vecuma skatītāju. Zigurds Neimanis īpaši šai izrādei ir radījis oriģinālu dramatisko materiālu, kurā bez bailēm ironizē un lauž priekšstatus par slavenajiem varoņiem. Šis būs stāsts par nedaudz naivu Karali, intriganti Milēdiju, pārgalvīgu Karalieni un viņai uzticīgiem trim Musketieriem. Par atpazīstamo – vīru draudzību un izklaidēm, kā arī sieviešu mūžseno ieroci – šarmu.

Nav dēkas par lielu vai par mazu, piedzīvojumi ir dzīvesveids un visneticamākās lietas ir ikdiena. Kā pārvarēt neparedzētos šķēršļus un nekrist par upuri  intrigām – to un daudz ko citu izrādē risinās Latvijā populāri un iemīļoti mākslinieki – populāras dziesmas, atraktīvu horeogrāfiju, smieklus no visas sirds piedāvās Dailes un Valmieras drāmas teātra aktieri: Lelde Dreimane, Imants Strads, Māris Bezmers, Madars Zvagulis, kā arī Ieva Pļavniece. Izrādē piedalīsies arī tautā iemīļoti mākslinieki – Samanta Tīna, Roberto Meloni un Nikolajs Puzikovs. Maģiskos trikus izspēlēs pasaules meistars iluzionists Valdemārs Veiss.

Foto: LETA

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube